Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję Pomocników do Nowego Projektu ~HOT~


Alkoholic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,


startuję z nowym projektem, jednak potrzebuję całkiem nowego Teamu.


 


Poszukuję:


-Technika (Mysql; SF)


-Questera


-Typa od strony teoretycznej (Balans klas, exp itp)


 


 


Jako, iż sam jestem technikiem poszukuję jeszcze jednego, ponieważ samemu ta praca robi się mozolna i nudna, jednak poszukiwana osoba musi mieć doświadczenie.


 


Wynagrodzenie:


-Dogadamy się na GG


 


Kontakt:


GG:45219968


PW: Forum


 


Po więcej informacji zapraszam na gg/pw.


Opublikowano

Alkoholic leeeeniwcu znów? :D

Powodzonka Ci życzę, może znajdziesz osobę, która da Ci porządnego kopa i tym razem nie olejesz serwera. : >

Osobiście uważam, że to sympatyczny chłopak, jednak osoba, która podejmie się współpracy musi mieć stalowe nerwy. :D

Jeszcze raz powodzenia. :) 

Opublikowano

Hmmm... Hmmmmmmmmmmmm. Ogólnie, Alkoholik jak Alkoholik, mały słaba głowa. Ma chłopak pojęcie o Metinie lecz niestety jest leniwy. Mam nadzieje, że ktoś wkońcu go naprostuje i zrobi z niego pożytek ( Mi i Amber to się nie udało, niestety ;d. ) Oby teraz wziął się za to jak należy i zrobił serwer poprawnie. Powodzenia.

Opublikowano

Serwer był dobry niestety administrator nieodpowiedzialny miał u mnie 2 szansy obie zawalił.

hehe, a verdea to moze nie alien złotko ? Nie wiem czym chcesz zabłysnąć pisząc na gg normalnie, a tutaj niestety takie rzeczy. ;-). Jakbym sobie przypomniał, to Ty namówiłeś mnie, żeby odpalić znowu aliena ;)

Opublikowano

hehe, a verdea to moze nie alien złotko ? Nie wiem czym chcesz zabłysnąć pisząc na gg normalnie, a tutaj niestety takie rzeczy. ;-). Jakbym sobie przypomniał, to Ty namówiłeś mnie, żeby odpalić znowu aliena ;)

Pamiętam bo myślałem że nie zlejesz 2 odsłony u mnie bo na pierwszej byłeś w szpitalu

33748387117269464751.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...