Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagralibyście na takim serwerze?


AmirsaccVIP

Czy zagralibyście na serwerze  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagralibyście na serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam pytanko.
Czy zagralibyście na serwerze Parkour?
Pare ss'ów:

652921413668102913693.jpg



Po Dołączeniu do gry otrzymamy pare przedmiotów:

417481413668102913693.jpg


m.in: Ukrywacz Graczy, Wybor Kategorii (Menu),
Teleporter Do Pozycji (checkpointa), Zapisywacz Pozycji (checkpointa)

Komenda do sprawdzania statystyk:

588881413668102913693.jpg



Po wbiciu na dany parkour wyświetla nam się top10 czasów parkoura

137971413668102913693.jpg



Posiadamy również prefixy jak i wiadomości:

285411413668102913693.jpg
798071413668102913693.jpg



Licznik czasu na pasku xp:

306731413668102913693.jpg
135541413668102913693.jpg



Do Dodania:
- AutoEventy

Parę ss'ów z map:

435881413668103913693.jpg



931281413668103913693.jpg



104341413668103913693.jpg




694621413668103913693.jpg


Teraz pytanie dla was: czy zagralibyście na takim serwerze? I co moglibyśmy jeszcze dodać. 
Serwer Na Start miałby 80 slotów

@Edit
19.10.2014  17:40
Aktualizacja Pluginu; Dodano Rangi Od Levela, Wiadomość na którym jesteśmy pk:

cgp1k8.jpg
4p84lo.jpg

 

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

Tak. Lubie bardzo serwery parkour żeby chociażby sobie poskakać. Choć znalazłem od ok 1-2 lat. Według mnie najlepszy i trzyma się dość długo bo już 4 lata :D
Ale jak mówiłem gram też na innych więc Zagrał bym :D

 

@Edit jedno pytanie jak jest liczony czas bo jak paczę na ss to widzę że są tam 3 zera rozumiem że przy tysięcznych sekundy ale co dalej???

531001454960877632167.png

Opublikowano

@Do Moderatora:
Prosze o nie zamykanie tematu ponieważ będę go edytował gdy dodamy coś nowego.

                                                   sygnatura2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...