Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Login Error. Kappa. Nie mogę się połączyć z lolem...


MisterPoniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż, gdy próbuje się ZALOGOWAĆ na LoLa (na każdym koncie)

Wyskakuje mi taki błąd:

 

 

Login Error

The login server did not respond. You may have a connection isue that is not releated to the League of Legends server.

See our current Service Status here: (link)

 

If you are still unable to connect, please chceck the following Knowledge Base article: (link, gdy w niego wchodzę, pisze mi że nie mam uprawnień, żeby skontaktować się z adnimem)

 

Still unable to connect? Contact Player Support at (link, czekam aż mi odpiszą, ale nie wytrzymam bez lola)

 

Za pomoc daję limit.

blyat

 

 

Opublikowano

Mialem ten sam problem, napisalem do supporta w tej sprawie. Odpowiedzieli mi ze mam w internecie explorer wejsc w ustawienia i zresetowac je do ustawien fabrycznych. I to pomoglo za pierwszym razem. A tak dlugo sie jeba*em z tym, sciagalem jeszcze raz lola itd itp. A wystarczylo przywrocic ustawienia fabryczne w internecie explorerze heh :D.

2yzq.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...