Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzostwa świata w League of Legends już w Polsacie!


KristoferPL

Gdzie będziesz oglądał mistrzostwa świata w Lol'u?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie będziesz oglądał mistrzostwa świata w Lol'u?

    • Twitch
      15
    • Polsat Wiasat Explore
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnimi dniami, doszła do nas wiadomość o emitowaniu mistrzostw w Polsacie!
Fake czy prawda?

Prawda jak najbardziej, już w niedzielę (tj. 19 października 2014r) na kanale Polsat Viasat Explore ( użydkownicy cyfrowego polsatu kanał 70), od 8:30 rozpocznie się emitowanie na żywo z Korei!

Według mnie, jest to postęp Polski do esportu.
Minusem jest jedynie brak dostępu sporej ilości osób do wyżej wymienionego kanału.

Co wy myślicie o tym, będziecie oglądali w Polsacie czy tradycyjnie na Twitchu?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88335

Zapraszam do komentowania! :)

@Edit

Z tego co widzę, głównym powodem nie oglądania MŚ na Polsacie jest brak kanału :v
Gdyby było to naprzykład na głównym kanale Polsatu oglądalibyście ?



 

sygnanampc2.png

Opublikowano

 

Ostatnimi dniami, doszła do nas wiadomość o emitowaniu mistrzostw w Polsacie!

Fake czy prawda?

 

Prawda jak najbardziej, już w niedzielę (tj. 19 października 2014r) na kanale Polsat Viasat Explore ( użydkownicy cyfrowego polsatu kanał 70), od 8:30 rozpocznie się emitowanie na żywo z Korei!

 

Według mnie, jest to postęp Polski w stosunku do esportu!

Minusem jest jedynie brak dostępu sporej ilości osób do wyżej wymienionego kanału.

 

Co wy myślicie o tym, będziecie oglądali w Polsacie czy tradycyjnie na Twitchu?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88335
Zapraszam do komentowania! :)

 

 

 

 

 

Szybkiś jak internet explorer ;) Ja będę oglądał na Twitchu, gdyż Polsat Viasat Explore nie posiadam  ;)

647041416238306889721.png

Legenda
Opublikowano

Informacja znana od tygodnia. Oglądać będę z telewizora, ponieważ nie mam internetu. A szkoda transferu danych.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Mimo, że mam ten kanał to będą oglądać na Twitchu bo na pewno lepsi casterzy niż jakiś cwel LeoFromKorea Kappa

Leo ma raka więc nie wiem czy będzie mógł komentować. Tak słyszałem

 

Ja będę oglądał na twitchu, bo nie mam tego kanału chyba ;_;

Opublikowano

Z tego co widzę, głównym powodem nie oglądania MŚ na Polsacie jest brak kanału :v
Gdyby było to naprzykład na głównym kanale Polsatu oglądalibyście ?

sygnanampc2.png

Opublikowano

Z tego co widzę, głównym powodem nie oglądania MŚ na Polsacie jest brak kanału :v

Gdyby było to naprzykład na głównym kanale Polsatu oglądalibyście ?

Nie, bo 3/4 meczu to byłyby reklamy jak to na Polsat przystało

Opublikowano

"yyy, mamo muszę przełączyć, bo chcę zobaczyć jak inni grają w lola" hehe

 

Transmisja rozpoczyna się o 8.30, a pierwsza bitwa o której ma się zacząć?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...