Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Build na Snipera i item, który wykrywa niewidzialnych bohaterów


Rayso.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykrywał Gem i Dust. Co do Snipera to na safelane skladałem go tak, Midas (przed 6 minutą), lothar, crystalis/maelstrom, bkb, potem upgrade do daedalusa i mjolnira, skadi + rapier/deso/masło w zależności od sytuacji.

Legenda
Opublikowano

Na niewidzialnych:

 

● Dust of appearance

● Sentry Ward

● Gem of True sight

 

Build:

● Hend of midas (maks 6/7 min na jego złożenie)

● Phase boots lub Power treads

● Shadow blade

● Mask of madnes

● Crystalys

● Black king bar

 

Potem ulepszasz Crystalys na Deadalus, można jeszcze kupić Manta style. Ogółem jest dużo kombinacji. Musisz do tego dojść.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

● Hend of midas (maks 6/7 min na jego złożenie)

Tu się lekko nie zgodzę, bo midas czasami trzeba składać nawet po 13', bo musisz gonić.

 

Opublikowano

Na niewidzialnych:

 

● Dust of appearance

● Sentry Ward

● Gem of True sight

 

Build:

● Hend of midas (maks 6/7 min na jego złożenie)

● Phase boots lub Power treads

● Shadow blade

● Mask of madnes

● Crystalys

● Black king bar

 

Potem ulepszasz Crystalys na Deadalus, można jeszcze kupić Manta style. Ogółem jest dużo kombinacji. Musisz do tego dojść.

Mozna też zlożyć statnist i wtedy beka jest ;D

Opublikowano

Tu się lekko nie zgodzę, bo midas czasami trzeba składać nawet po 13', bo musisz gonić.

Ble.

Midas jest w 6 min, żeby nie opóźnić reszty itemów. Jak nie da rady w max 7, to w ogóle się go nie robi.

graphic.png

 

 

Opublikowano

A co zrobisz gdy nie chcesz poddawać meczu, a w 13 minucie jest 10:0 dla przeciwników i musisz gonić?

Opublikowano

A co zrobisz gdy nie chcesz poddawać meczu, a w 13 minucie jest 10:0 dla przeciwników i musisz gonić?

Trzeba farmić creepy i się będzie miało. Z resztą autor już podziękował za pomoc, więc możecie tą dyskusje gdzie indziej zrobić lub na PW. Ja też sądzę, że jak do 10 nie złożysz to cienko będzie;/ Najlepiej właśnie się zmieścić w 6-8 minutach i nie musisz mieć zabójstw by kupić jak umiesz dobrze last hitować. 

"Upadli powstaną"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...