Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który silnik jest odpowiedni do gry MMORPG (Nie musi być perfekcyjna grafika)


upgrade11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam takiego silnika aby stworzyć grę MMORPG.

Nie Unity, nie CryEngine 3, coś innego szukam.

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

MMORPG - Massively multiplayer online role-playing game

 

Ty się skup na MORPG, zrobienie samemu jest oczywiście możliwe.

Możesz wziąć to:

https://www.dropbox.com/sh/e30f0qgn4fjqtu8/AAB53CPUGVFB_Ekd4GQ3e8Z9a?dl=0
http://www.mpcforum.pl/topic/1269108-poszukuje-opiekuna-programiste-java-morpg/

Stare jak moja babcia ale można pooglądać.

o8HfXuR.png

CAPSLOCK TEAM - LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI

Cała prawda o LittleBlack

Opublikowano

Dziecko moje kochane... żeby zrobić mmorpg trzeba najpierw umieć zrobić rpg i mmo osobno!

 

rpg - zaprojektuj gameplay, wyważ współczynniki, zrób questy, itemy, walkę itp

mmo - zrób wielowątkowy serwer, obsłuż połaczenia przychodzące, synchronizuj zdarzenia, broadcastuj zmiany (już nawet k***a nie rób tego optymalnie).

 

Do obydwu powyższych - oddziel warstwę logiki od warstwy prezentacji. Zrób tak, żeby czasochłonna operacja nie blokowała GUI (multithreading again) i przede wszystkim - uodpornij program na nietypowe sytuacje. Musisz sprawdzać dosłownie wszystko, to co oczywiste i to, co nigdy, przenigdy nie powinno wystąpić (bo i tak kiedyś wystąpi, tylko twoja wyobraźnia jest za krótka).

 

Znając życie nie do przeskoczenia będzie dla ciebie tzw 'system logowania'.

'Hello world' już napisałeś? :)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...