Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić żeby kasa leciała ze stone?


Zupers

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrypt?

on break of stone:
[tab]give 1 money to player
command /stone:
[tab]trigger:
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Za kazdy wykopany 1 stone otrzymujesz 1$ :D"

Pomogłem? Kliknij magiczny guzik - Lubie To

Opublikowano

@xMeziOr skrypt nie dziala

Sorkaaa pisałem na fonie, jak będę na kompie napisze Ci go poprawnie.

nie mam tutaj mozliwosci sprawdzenia go...

 

PS napisz na priv zeby nie spamic pod tematem :D

Pomogłem? Kliknij magiczny guzik - Lubie To

Opublikowano

Dodaj normalny drop ale wpisz zamiast Np. Emeralda MONEY ;)

Skrypt?

 

on break of stone:
[tab]give 1 money to player
command /stone:
[tab]trigger:
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
[tab][tab]send "Wpisz drop"
powinno być

on break of stone:

[tab]give 1 money to %player

CPU: I5-4460 (w planach i74690k) GPU: GTX960 4G

Opublikowano

@Ajros Tyz nie...

on break stone:
   chance of 10%
      add 1$ to player balance
      send "&aDostales 1$!"

Tylko nie pamietam czy z tym "$" czy bez... potrzebujesz do tego plugin essentialseco lub iconomy

Jest jeszcze opcja dodania tego w otherdropsie ale juz nie pamietam jaki byl config tego

Opublikowano

Raczej bez '$'...

w odthdrdropsie normalny drop dodajesz ale zamiast Np. Diamond dajesz Money.

CPU: I5-4460 (w planach i74690k) GPU: GTX960 4G

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...