Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Loga na niektórych odcinkach mapy zrobionej w world editor.


dzekon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Zrobiłem mapke w world editor. Super fajnie. Normalnie wyczytuje mapkę, tepa. Jednak jest problem.

Podczas, gdy idę na pewnym odcinku, np. ścieżką to w pewnym momencie mnie loga.

 

Syserr serwerowe :

SYSERR: Oct 16 01:36:47 :: Entergame: !GetMovablePosition (name Szaman 336600x336600 map 197 changed to 336600x336600)
SYSERR: Oct 16 01:38:04 :: Sync: cannot find tree at 341888 358408 (name: Szaman)
SYSERR: Oct 16 01:38:04 :: Process: SEQUENCE 28983900 mismatch 0xa7 != 0x5d header 7
SYSERR: Oct 16 01:38:04 :: Process: SEQUENCE_LOG [Szaman]-------------
	[007 : 0x33]
	[007 : 0x2f]
	[007 : 0x98]
	[007 : 0x76]
	[003 : 0x5e]
	[003 : 0xe2]
	[007 : 0x1]
	[007 : 0x2e]
	[007 : 0xab]
	[007 : 0x29]
	[003 : 0x3]
	[007 : 0xf2]
	[007 : 0x1]
	[007 : 0xe2]
	[007 : 0xf3]
	[007 : 0xa5]
	[007 : 0x56]
	[007 : 0x6b]
	[007 : 0x15]
	[007 : 0x5a]
	[007 : 0xa7]

Klientowe nie wskazuje nic.

Proszę o jakąś pomoc.

A i jeszcze mam coś takiego, że nie mogę dać spawnu potworka w jakimkolwiek miejscu na mapie, czy to wina nadania strefy "pk mode", 

"block", "3" czy czego tam ?

Opublikowano

cannot find tree at 341888 358408 (name: Szaman)

 

 

przeczytaj to i wyciagnij wnioski, pewnie przez to Cie wywala.

 

Zacznijcie samodzielnie myśleć bo większość błędów idzie logicznie wyłapać.

Opublikowano

No, ale robię tak... Mam world editor i mapkę. Zapisuję mapkę. Otwieram program od terenzo i tam ładuje swoją mapkę i wybieram stwórz server_attr.

Wszystko wrzucam do serwera oraz klienta. Wszystko jest na swoim miejscu, normalnie mnie teleportuje, ale gdy pójdę na sam dół, to tak jakby ten dół mapy,

ten odcinek nie należał do niej, bo nie idzie się tam teleportować komendą /go 30 205. 

Opublikowano

No, ale robię tak... Mam world editor i mapkę. Zapisuję mapkę. Otwieram program od terenzo i tam ładuje swoją mapkę i wybieram stwórz server_attr.

Wszystko wrzucam do serwera oraz klienta. Wszystko jest na swoim miejscu, normalnie mnie teleportuje, ale gdy pójdę na sam dół, to tak jakby ten dół mapy,

ten odcinek nie należał do niej, bo nie idzie się tam teleportować komendą /go 30 205. 

albo dwie mapy nachodza na siebie , zmień kordy globalne, albo właśnie masz zły server_attr nie rob go toolem od terenzo tylko tym wbudowanym w world editora

Opublikowano

Ale jak zapisać server_attr przez world editor?

Wpisz w google:

 

	[Release] WorldEditor ReMIX 

Tam masz od razu generowane, nie musisz robić samemu.

 

Co do wywalania up ci powiedział, sprawdź czy mapy nie nachodzą na siebie.

3_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...