Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasze sposoby na odreagowanie po meczu rankingowym.


Astern

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol, po prostu graj dla zabawy, a nie dla rankingu.

 

Zawsze, sobie to powtarzam ale jestem takim typem że sobie nie odpuszczę i jedynie gra mi sprawia przyjemność, gdy widzę ranking.

Ale mniejsza o to, czy macie sugestie ? jak odreagować, a ty piszesz zupełnie nie na temat.

Opublikowano

Jak będziesz słuchał w trakcie rankeda jakiś ulubionych utworów i bawił się grą a nie tylko myślał o wygranej to nie będziesz łapał takiego rage. Jednak gdy już się zdenerwujesz to ja np. albo odpalam normala gdzie nie przejmuje się czy wygram czy przegram albo po prostu robię sobie chwile przerwy od gry i oglądam coś smiesznego na YT

916741414680034286162.png

Opublikowano

Wywalam monitor przez okno.

 

A tak naprawde to ide na normala trollowac heimerem z wskrzeszeniem i ghostem. Biegnięcie w strone nexusa przeciwnika to czysta radość i odstresowuje no i te rage sojusznikow ahhhh..

Opublikowano

Jak będziesz słuchał w trakcie rankeda jakiś ulubionych utworów i bawił się grą a nie tylko myślał o wygranej to nie będziesz łapał takiego rage. Jednak gdy już się zdenerwujesz to ja np. albo odpalam normala gdzie nie przejmuje się czy wygram czy przegram albo po prostu robię sobie chwile przerwy od gry i oglądam coś smiesznego na YT

 

Podobnie robię, tylko nie zawsze pomaga, a co do muzyki to zawsze mam on Hardstyle i leci bass :3 i ta melodia.

A co do tego rage, znacie jakieś takie środki bez recepty na uspokojenie, nie melisa coś innego.

Bo czasami nie da rady wytrzymać.

Opublikowano

weś zaszczyk w rzyły i dulaj chusza

Po przegranym rankedzie nie graj następnego. Zrób parę pompek, brzuszków, wyładuj gniew.

 beka z bronzów

Legenda
Opublikowano

Wkurwiony rozpoczynam kolejną grę, stresuje się a potem porno. Ogółem nie polecam. Przez stres można popaść w chorobę czego nie polecam z własnego doświadczenia. Leczylem się dwa lata.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Wkurwiony rozpoczynam kolejną grę, stresuje się a potem porno. Ogółem nie polecam. Przez stres można popaść w chorobę czego nie polecam z własnego doświadczenia. Leczylem się dwa lata.

 

weś zaszczyk w rzyły i dulaj chusza

Po przegranym rankedzie nie graj następnego. Zrób parę pompek, brzuszków, wyładuj gniew.

 

 

Jak będziesz słuchał w trakcie rankeda jakiś ulubionych utworów i bawił się grą a nie tylko myślał o wygranej to nie będziesz łapał takiego rage. Jednak gdy już się zdenerwujesz to ja np. albo odpalam normala gdzie nie przejmuje się czy wygram czy przegram albo po prostu robię sobie chwile przerwy od gry i oglądam coś smiesznego na YT

Dzięki, bardzo 3 posty na poziomie, reszta trolle i głupoty.

Także dzięki za sugestie i pomoc ;)

Oczekuje od moda zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...