Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer na różne wersje?


osik9455

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zrobić żeby serwer działał mi pod wersje pod 1.6.2-1.7.4 jak to ustawić i gdzie ? Pomocy !!

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

skąd tego spigota trzeba pobrać ? 

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

jestem juz na tej stronie tego spigota i co dalej gdzie go pobrac ?

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

jestem juz na tej stronie tego spigota i co dalej gdzie go pobrac ?

 

a nie, ze stron spigota juz nie mozna pobierac silnikow. (licencja DMCA)

Musz sam na necie poszukac moze ktos wrzucil

Opublikowano

to skąd ja mam go niby teraz pobrać o.O

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

Dobra pobrałem już i co dalej mam z tym zrobić ? 

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

no odpalilem to i nic nie ogarniam tego zabardzo 

<strong><span style="font-size:20px;">Posty : <span style="color:#008000;">50</span> :: <span style="color:#008000;">100</span> :: </span></strong>

Opublikowano

Spigota praktycznie już nie ma!

On tak samo wyleciał jak i bukkit. Oczywiście jest wspierany, ale trzeba mieć specjalny link do automatycznego update.

 

Oczywiście nie dostaniesz żandego silnika na 1.6.x i jednocześnie na 1.7.x, chyba że zrobisz kilka serwerów połączonych ze sobą, które będą bezpośrednio rozsyłać graczy na serwery.

 

Na spigocie możesz jedynie zabrać od 1.7.2 - 1.7.10 max

Sieć serwerów Minecraft
Serwer Minecraft IP: play.myotherworld.net

HnS, Survival, FreeBuild, Parkour, MiniGry, Strzelnica, SkyBlock, AntFarm, Walls, TNTRun, Prison, Craftown oraz WIELE
logo_m.png

Opublikowano

Polecam Spigot..

==============:+:Koja:+:==============

              Pomoglem ;3?

                                 

                                LIKE

==============:+:Koja:+:==============

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...