Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę zdobyć ANI JEDNEGO itema -_-


IDont

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co w tytule.

 

Kilka dni temu przestało mi dawać itemy za gre. (to na pewno nie limit tygodniowy bo od początku tygodnia nic nie dostałem)

Jakby co to mam premium.

Tylko ci się wydaje, że tu jest sygnatura. Tak naprawdę jej tu nie ma..

Opublikowano

Problem w tym, ze od 2 tygodni nie mam żadnego itema ...

Tylko ci się wydaje, że tu jest sygnatura. Tak naprawdę jej tu nie ma..

Opublikowano

Każe mi czekać miliard lat, żebym mógł handlować..

Tylko ci się wydaje, że tu jest sygnatura. Tak naprawdę jej tu nie ma..

Opublikowano

Każe mi czekać miliard lat, żebym mógł handlować..

Pisz jakieś konkrety, bo tak to ni jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Jest możliwość, że dostajesz itemy a nie masz powiadomień. Może grasz na serwerze, na którym wyłączony jest drop?

Haj jakiegoś screena pokazującego te ograniczenie.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Graj na serverze aż nie wydropi ci item jeśli sie zmienia co 10 minut serva to wiadomo, że ci nic nie wydropi ;)

Tu akurat nie masz racji, ponieważ ten czas się "zapisuje".

Opublikowano

Pls

Limit resetuje się w czwartek albo z środy na czwartek.

O co mnie prosisz?

 

Napisz do supportu jak jeszcze masz z tym problem, powinni to załatwić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...