Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Paczka z Downloadera by HeheheM - dla osób, którym nie działa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka


napisało do mnie na gg kilka osób, iż nie działa im Downloader od HeheheM'a


Mam działającą paczkę (w tym Syndra i Xerath W PEŁNI DZIAŁAJĄ) więc ją tu udostępniam


 


od razu wspominam, iż paczka jest aktualna na dzień 14.10.2014r i nie będzie aktualizowana (chyba, że w przyszłości Downloader będzie działał nie stabilnie)


 


 


A więc proszę :



http://speedy.sh/F3A72/league.rar

skan :



https://www.virustotal.com/pl/url/3558612fc35eed3195528388a2cdec0c015e3cc4c8c8ad9b8716ea150a377b5d/analysis/1413288356/

Paczka początkowo była stworzona przez HeheheM'a. ja w niej tylko aktualizowałem skrypty

--

Opublikowano

 

Siemka

napisało do mnie na gg kilka osób, iż nie działa im Downloader od HeheheM'a

Mam działającą paczkę (w tym Syndra i Xerath W PEŁNI DZIAŁAJĄ) więc ją tu udostępniam

 

od razu wspominam, iż paczka jest aktualna na dzień 14.10.2014r i nie będzie aktualizowana (chyba, że w przyszłości Downloader będzie działał nie stabilnie)

 

 

A więc proszę :

http://speedy.sh/F3A72/league.rar

skan :

https://www.virustotal.com/pl/url/3558612fc35eed3195528388a2cdec0c015e3cc4c8c8ad9b8716ea150a377b5d/analysis/1413288356/

Paczka początkowo była stworzona przez HeheheM'a. ja w niej tylko aktualizowałem skrypty

 

Wrzuciłeś tu strasznie starą paczkę i ją "update'owałeś" nie masz praw do wstawiania paczki zrobionej przeze mnie, to że update'owałeś skrypty w niej (Tak to zrozumiałem) nic nie znaczy.

 

W dodatku najnowsza paczka mojego autorstwa zawiera coś koło 235 skryptów oraz działa i jest stale update'owana.

To co teraz nie działa, to downloader, ponieważ hosting ma jakieś problemy.

 

@Edit

W dodatku syndra od Esk0r'a nie działa w 100% poprawnie, dlatego też xSalice wstawił u siebie naprawioną wersję Syndry Esk0r'a.

QUhIR7.png

Opublikowano

Wrzuciłeś tu strasznie starą paczkę i ją "update'owałeś" nie masz praw do wstawiania paczki zrobionej przeze mnie, to że update'owałeś skrypty w niej (Tak to zrozumiałem) nic nie znaczy.

 

W dodatku najnowsza paczka mojego autorstwa zawiera coś koło 235 skryptów oraz działa i jest stale update'owana.

To co teraz nie działa, to downloader, ponieważ hosting ma jakieś problemy.

 

@Edit

W dodatku syndra od Esk0r'a nie działa w 100% poprawnie, dlatego też xSalice wstawił u siebie naprawioną wersję Syndry Esk0r'a.

wrzuciłem to dlatego, że kilka osób skarżyło się na to, że downloader nie działa

przepraszam ale chciałem pomóc...zabij mnie za to. naślij FBA czy coś. np. dla mnie

--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...