Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Powrót do NosTale bez wydawania pieniędzy


AveeShadowek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warto zagrać bo można poznać dużo fajnych ludzi, dobrze się bawić i mieć satysfakcję z osiągnięcia czegoś bez ładowania pieniędzy w grę.

Opublikowano

warta i da się ugrać na spokojnie :) polecam grać z kimś równo (od zera).Na forum znajdziesz osoby do wspólnej gry :)

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@EtinetteX Nie mam pojęcia jak 70 ma zjechać 90, ale widać masz małe pojęcie o grze. Pay2Win to prawda, ale osoba bez doświadczenia w grze nie ma szans.

o k***a hahahahahaha teraz to dowaliles

 

nostale pl to totalne p2w. nie wydasz musisz zarabiasz miesiace na glupia bron +8 kupisz se za 50zl kk na allegro i juz mozesz se cos strzelic na co normalny gracz ktory nie laduje musi zbierac dniami a nawet tygodniami. jak myslisz dlaczego ludzie emigruja na niemiecki serwer? bo tam nie ma p2w.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Szkoda, że połowa osób nie umie nawet wykorzystać EQ jak i SP... Każda gra F2P jest Pay2Win...

w nostale nie liczy sie skill. liczy sie to ile wladujesz w eq i karty.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Co prawda trzeba wydawać hajs jak chce się coś szybciej osiągnąć :)

Znajomemu zbanowali 93 lvl za rzekomego bota mimo że nie grał na bocie i wgl nie logował się na konto 3 tygodnie bo nie miał neta :D

Administracja nawet nie chciała mu odpowiedzieć xD

 

Teraz zaczął jakiś miesiąc temu i nie wydawał hajsu a już dużo się dorobił, jeśli ktoś nie ma umiejętności to będzie pisał że trzeba wydać xxx PLN :)

Wszystko się da osiągnąć jeśli się ma umiejętności i chęci :)

Opublikowano

Powiem tak:


Możesz zacząć grać z kimś razem od zera, i będziecie mieli przy tym dużo fanu, jak i poznacie dużo fajnych ludzi.


Aczkolwiek, np. Na 45 lvl jeśli nie dopłacisz nic do gry to w PvP zjedzie cie 30 Lvl który dopłacił to 50-100 zł.


Wniosek taki, że fajnie będzie pograć, ale będą lepsi.


Znów chwytam liny zła, by wydostać się z mroku dna...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...