Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

poszukuje cracka do xenobota 10.59 najnowszy jest tylko nie potrafie tego dobrze zrobic help!


michubak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosze o pomoc w cracku do xenobota najnowszego z pandorium robie niby tak jak jest ale nie dziala moze zle cos czytam po ang. wiec prosze o polska instrukcje :) dzieki!  

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

nabijasz posty czy glupiego rzniesz ? napisalem ze prosze o pomoc z crackiem z pandoriumx do xeno 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

to tak pierw zrobiłem to:

3. Go to: C:\windows\system32\drivers\etc\

4. Delete HOSTS and paste here HOSTS.ICS

potem pobrałem nowego xenobota i wypakowałem go na pulpicie w folderze 

a nastepnie wgrałem do niego tego cracka  tego v6
uruchamiam pierw XenoSuite lecz wyskakuje ten bład 

http://screenshooter.net/100279148/okcqaip )

co bym nie zrobił to nonstop on wyskakuje ;d

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

Najpierw uruchom xenobota i dopiero później przenieś hosts.ics.

Następnym razem napisz do nas normalnie, a nie po chińsku.

Opublikowano

mam rozumiec ze mam zrobić wczesniejsza kopię hosts ?  aby tak robić w kółko :O ?

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

do zamknięcia 

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...