Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzisz o serwerze z klasycznymi frakcjami?


SuSzyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o serwerze z klasycznymi frakcjami? Teraz na wszystkich survivalach są autorskie gildie i wgle a ja pomyslałem zeby zrobić serwer z frakcjami. Oczywiscie będą autorskie pluginy, fajne scrole dające szybkosc, haste. Będą też "puszki pandory" które po otworzeniu dają dobry lub zły efekt, i dużo innych rzeczy lecz nie będę mówił co dokładnie. Co myslicie?

 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 111, 123, 1337 postów! Już nie daleko ^^

Opublikowano

@Gruby1230 w sensie że mam dać jakieś bronie od danego lvla? w sumie, dobry pomysł. Moze cos wykombinuje

 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 111, 123, 1337 postów! Już nie daleko ^^

Opublikowano

Nie , zapewnie pytasz dlaczego ? Serwerów tego typu jest dużo , zbyt dużo . Nie wyróżniają one się praktycznie niczym ,chociaż co poniektóre bazują na swoich autorskich pomysłach a nie podwalają pomysły z innego serwera . A co do gildii . To że są autorskie gildie nie oznacza że serwer jest zły prawda ? Jest to chyba raczej jego atutem . Jednak większość serwerów używa po prostu kradzionych gildii lub pobranych gdzieś z neta i wrzucają na serwer jako ich autorski (szkoda gadać  <_< )

00768247823007970726.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...