Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić rozdzielczość w Sleeping Dogs?


Cout

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak  w temacie, mam około piętnaście fpsów i grać nie mogę. Nie wie ktoś jak zmniejszyć rozdzielczość na mniejszą na przykład na 800 x 600? W menu mogę jedynie zmniejszyć rozdzielczość interfejsów, napisów, nie mogę zmniejszyć rozdzielczości ekranu. Jeżeli nie ma na to sposobu to jak zmienić ustawienia graficzne na najniższe? Bo mogę jedynie w opcjach w grze zmienić na normalne, średnie.

Opublikowano

Jeśli gra nie ma żadnego launchera i nie ma tego w opcjach to może w dokumentach zapisu postępu gry będzie. (Notatnik) Gra piracka czy oryginalna? 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Oryginalna, nie wiem jak to plik, znalazłem trzy.

 

 

<?xml version="1.0"?>
 
<DisplaySettings>
<Version>1</Version>
<AdapterUID>-2114567802</AdapterUID>
<MonitorUID>239747071</MonitorUID>
<ResolutionWidth>800</ResolutionWidth>
<ResolutionHeight>600</ResolutionHeight>
<RefreshRateNumerator>70700000</RefreshRateNumerator>
<RefreshRateDenominator>1176912</RefreshRateDenominator>
<ScalingMode>default</ScalingMode>
<ScanlineMode>progressive</ScanlineMode>
<Fullscreen>1</Fullscreen>
<Stereo3D>0</Stereo3D>
<StereoEyeDistance>0.029999999</StereoEyeDistance>
<VSync>1</VSync>
<AAQuality>0</AAQuality>
<HighResTextures>0</HighResTextures>
<ShadowRes>0</ShadowRes>
<ShadowFilter>0</ShadowFilter>
<MotionBlur>0</MotionBlur>
<SSAO>0</SSAO>
<FPSLimiter>0</FPSLimiter>
<Option3DDepth>0</Option3DDepth>
<Option3DConvergence>0</Option3DConvergence>
<WorldDensity>0</WorldDensity>
<GlobalSetting>1</GlobalSetting>
</DisplaySettings>
 
 
 
 
 
[3DAnalyze]
WireFrameMode=0
DisableTextures=0
DisableDrawing=0
FrameCounter=0
ForceSoftwareTnL=0
PerfLogging=1
ForceSmallTexture=0
EmulateHardwareTnL=0
DisableStateSwitches=0
EmulateCubeMaps=0
EmulatePS=0
RubyNV40=0
RubyATi=0
EmulateBumpMapping=0
CountDown=0
EmulateMaxTxt=0
EmulateDX81=0
DebugLog=0
ForceVsync=0
ForceVsync2=1
Force100hz=0
ForceREF=0
Force16zb1=0
Force16zb2=0
Force32zb3=0
Force32zb4=0
NOLF2fix=0
GMDfix=0
SPIDERMANfix=0
MAFIAfix=0
LOTRfix=0
Forcezb=0
Forcewb=0
DisableLighting=1
KyroZBStencil=0
ForceShader11=0
ForceShader14=0
DisableTwoSidedStencil=0
EmulateDXT=0
SaveShaders=0
SkipShader11=0
SkipShader14=0
SkipShader20=0
ppShader=0
ppShader2=0
VoodooFlicker=0
ReefFix=0
ModShaders=1
ModTextures=1
Color1=0
Color2=0
ForceAniso=0
Vendor=0
Device=0
ForceWindowed=0
 
 
 
 
 
 
[3DAnalyze]
WireFrameMode=0
DisableTextures=0
DisableDrawing=0
FrameCounter=0
PerfLogging=0
ForceSmallTexture=0
CountDown=0
DebugLog=0
SaveShaders=0
ForceAniso=0

Opublikowano

 

 

<?xml version="1.0"?>

 

<DisplaySettings>

<Version>1</Version>

<AdapterUID>-2114567802</AdapterUID>

<MonitorUID>239747071</MonitorUID>

<ResolutionWidth>800</ResolutionWidth>

<ResolutionHeight>600</ResolutionHeight>

<RefreshRateNumerator>70700000</RefreshRateNumerator>

<RefreshRateDenominator>1176912</RefreshRateDenominator>

<ScalingMode>default</ScalingMode>

<ScanlineMode>progressive</ScanlineMode>

<Fullscreen>1</Fullscreen>

<Stereo3D>0</Stereo3D>

<StereoEyeDistance>0.029999999</StereoEyeDistance>

<VSync>1</VSync>

<AAQuality>0</AAQuality>

<HighResTextures>0</HighResTextures>

<ShadowRes>0</ShadowRes>

<ShadowFilter>0</ShadowFilter>

<MotionBlur>0</MotionBlur>

<SSAO>0</SSAO>

<FPSLimiter>0</FPSLimiter>

<Option3DDepth>0</Option3DDepth>

<Option3DConvergence>0</Option3DConvergence>

<WorldDensity>0</WorldDensity>

<GlobalSetting>1</GlobalSetting>

</DisplaySettings>

 

 

 

Z tego co widzę masz już rozdzielczość 800 na 600. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

To zmienia jedynie rozdzielczość menu, o ile się nie myle.

Jest ustawione na rozdzielczość 800 na 600. Nic więcej z rozdzielczością nie zrobisz. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Nie wiem.  Zmienię trochę treść plików, ty je wklej(Zamień ich treść) i zobacz jak działa gra: 

 

Tylko przed tym zrób ich kopię zapasową!

 

 

 

<?xml version="1.0"?>

 

<DisplaySettings>

<Version>1</Version>

<AdapterUID>-2114567802</AdapterUID>

<MonitorUID>239747071</MonitorUID>

<ResolutionWidth>800</ResolutionWidth>

<ResolutionHeight>600</ResolutionHeight>

<RefreshRateNumerator>70700000</RefreshRateNumerator>

<RefreshRateDenominator>1176912</RefreshRateDenominator>

<ScalingMode>default</ScalingMode>

<ScanlineMode>progressive</ScanlineMode>

<Fullscreen>1</Fullscreen>

<Stereo3D>0</Stereo3D>

<StereoEyeDistance>0.029999999</StereoEyeDistance>

<VSync>0</VSync>

<AAQuality>0</AAQuality>

<HighResTextures>0</HighResTextures>

<ShadowRes>0</ShadowRes>

<ShadowFilter>0</ShadowFilter>

<MotionBlur>0</MotionBlur>

<SSAO>0</SSAO>

<FPSLimiter>0</FPSLimiter>

<Option3DDepth>0</Option3DDepth>

<Option3DConvergence>0</Option3DConvergence>

<WorldDensity>0</WorldDensity>

<GlobalSetting>1</GlobalSetting>

</DisplaySettings>

 

 

[3DAnalyze]

WireFrameMode=0

DisableTextures=0

DisableDrawing=0

FrameCounter=0

ForceSoftwareTnL=0

PerfLogging=0

ForceSmallTexture=0

EmulateHardwareTnL=0

DisableStateSwitches=0

EmulateCubeMaps=0

EmulatePS=0

RubyNV40=0

RubyATi=0

EmulateBumpMapping=0

CountDown=0

EmulateMaxTxt=0

EmulateDX81=0

DebugLog=0

ForceVsync=0

ForceVsync2=0

Force100hz=0

ForceREF=0

Force16zb1=0

Force16zb2=0

Force32zb3=0

Force32zb4=0

NOLF2fix=0

GMDfix=0

SPIDERMANfix=0

MAFIAfix=0

LOTRfix=0

Forcezb=0

Forcewb=0

DisableLighting=0

KyroZBStencil=0

ForceShader11=0

ForceShader14=0

DisableTwoSidedStencil=0

EmulateDXT=0

SaveShaders=0

SkipShader11=0

SkipShader14=0

SkipShader20=0

ppShader=0

ppShader2=0

VoodooFlicker=0

ReefFix=0

ModShaders=0

ModTextures=0

Color1=0

Color2=0

ForceAniso=0

Vendor=0

Device=0

ForceWindowed=0

 

 

 

[3DAnalyze]

WireFrameMode=0

DisableTextures=0

DisableDrawing=0

FrameCounter=0

PerfLogging=0

ForceSmallTexture=0

CountDown=0

DebugLog=0

SaveShaders=0

ForceAniso=0

 

 

 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Nic nie pomogło, lagi nadal są i około 10 fpsów. Nie da rady zmniejszyć ustawień graficznych jakimś programem czy czymś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...