Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z łączeniem się do gry i kartą graficzną


WibratOOrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z League of legends. Włącza się normalnie wszystko ok a jak chce włączyć gre to po chwili wyskakuje mi że wystąpił problem z DirectX i League of legends. Sprawdz czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. No to sprawdziłem zaktualizowałem i jest najnowsze.

Co mam zrobić?

Karta graficzna moja to ATI Technologies Inc. ATI 264VT2 PCI

Opublikowano

Mówisz,żeby zainstalować te nowe sterowniki, zrobiłeś to, i dalej nie działa?

Ale jaki masz błąd czy dalej to samo pisze?

Tak napisałeś że już nie wiem czy masz problem rozwiązany czy nie.

Opublikowano

Mam problem z League of legends. Włącza się normalnie wszystko ok a jak chce włączyć gre to po chwili wyskakuje mi że wystąpił problem z DirectX i League of legends. Sprawdz czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. No to sprawdziłem zaktualizowałem i jest najnowsze.

Co mam zrobić?

Karta graficzna moja to ATI Technologies Inc. ATI 264VT2 PCI

 

na tej karcie w lola rczej nie pograsz. to staroc ktory jest za 12zl na allegro.

Age is just a number :)

Opublikowano

Ja mam zintegrowana w pc i jakos ciagnie

 

  • Procesor: 2 Ghz lub lepszy
  • Karta Graficzna: Dowolna karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
  • DirectX: wersja 9.0c
  • RAM: 0,5 GB RAM
  • Miejsce na Dysku: 2,5 GB
  • System operacyjny: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8
  • to sa minimalne wymagania a directX 9.0 masz?
     

@ref

Z tego co widze twoja karta graficzna obsluguje directx 9.0 napisz jaki masz sprzet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...