Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić żeby postać za kimś chodziła.


masterxx3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaję mi się, że czegoś takiego na Metin2 nie ma ^_^

Już to odkryłem ;) i jest wystarczy na wolnym dać szarżę a potem na pokojowy i tyle ;d i do pt

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

lol.

Klikasz Lewym Przyciskiem myszki na postac.

tak jak tu kolega napisał. wystarczy kliknąć lewym na drugą postać i biegniesz za nią. o ile nie trafisz na miejsce, w które nie możesz wejść. ta osoba za którą postać by leciała musiałaby tego pilnować.

 

Opublikowano

1. Postacią, która ma "gonić" drugą, klikasz na drugą (jak najbliższa odległość, ale żebyś zdążył przełączyć na drugie okno)

2. Poruszasz się drugą postacią

 

-2.postać musi być ciągle w ruchu

-na drodze 1. postaci nie może stanąć żadna przeszkoda (w tym most, zbyt ostry zakręt)

-2.postać nie może się za daleko oddalić

 

 

Jeśli postać ma jechać w linii prostej to możesz po prostu trzymając "W", albo strzałkę do przodu przełączyć okno, i postać sama będzie biegła do przodu, dopóki nie napotka przeszkody.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ojej ludzie nie ogarniacie. Gram na VirtualMT2 a tam expi się na metkach. Czyli orasz  z konia a teraz tłumaczę.

1.Dajesz wolny

2.Wybierasz cel za którym masz biegać

3.Będąc na koniu używasz szarży końskiej

4.Szybko dajesz pokojowy żeby nie wykonać ataku na celu (postać chce to zrobić ale nie może i w ten sposób biega)

5.Cieszysz się afczeniem kiedy ktoś biega i bije metki/what ever po całej dużej mapie. Liczę na like xD

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...