Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Za jakie boty/cheaty można dostać bana?


Gość Lord Zeusek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Tak jak w temacie :> @TheVolume (na ciebie zawsze licze miszczu :P ) 

 

Za wszystkie, które pomagają zdobyć reputację/gotówkę/części i inne korzyści.

Bezpieczne mogą być jedynie nieliczne boty takie jak te, które sprzedają części/nakładają naklejki/nakładają lakier/kupują pakiety kart/kupują auta/sprzedają auta. Vinyl Hub również póki co jest bezpieczny.

Nie polecam natomiast używać nic z rodzaju TE Bot'ów, Pursuit Botów, SP Race Botów, Drag Botów itp.

Używanie większości funkcji trainerów (Speed Hack, Auto Finish, Tank Mode, Handling Hack, Ghost Mode itp.) również bardzo szybko może skończyć się blokadą konta.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Za wszystkie, które pomagają zdobyć reputację/gotówkę/części i inne korzyści.

Bezpieczne mogą być jedynie nieliczne boty takie jak te, które sprzedają części/nakładają naklejki/nakładają lakier/kupują pakiety kart/kupują auta/sprzedają auta. Vinyl Hub również póki co jest bezpieczny.

Nie polecam natomiast używać nic z rodzaju TE Bot'ów, Pursuit Botów, SP Race Botów, Drag Botów itp.

Używanie większości funkcji trainerów (Speed Hack, Auto Finish, Tank Mode, Handling Hack, Ghost Mode itp.) również bardzo szybko może skończyć się blokadą konta.

Teraz to już za wszystkie hacki leci ban. Słyszałem, że kogoś zablokowali za drift trainer. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Za wszystkie, które pomagają zdobyć reputację/gotówkę/części i inne korzyści.

Bezpieczne mogą być jedynie nieliczne boty takie jak te, które sprzedają części/nakładają naklejki/nakładają lakier/kupują pakiety kart/kupują auta/sprzedają auta. Vinyl Hub również póki co jest bezpieczny.

Nie polecam natomiast używać nic z rodzaju TE Bot'ów, Pursuit Botów, SP Race Botów, Drag Botów itp.

Używanie większości funkcji trainerów (Speed Hack, Auto Finish, Tank Mode, Handling Hack, Ghost Mode itp.) również bardzo szybko może skończyć się blokadą konta.

Dzięki - :) 

 

#cls

Opublikowano

Teraz to już za wszystkie hacki leci ban. Słyszałem, że kogoś zablokowali za drift trainer. 

Nie za wszystkie. Drift trainer akurat widać, więc nic dziwnego.

Ale za bota, który tylko wykonuje za Ciebie proste ruchy w garażu bana nie wyłapiesz... (chyba, że sam to nagrasz i wyślesz na siebie zgłoszenie).

 

Dzięki - :)

 

#cls

Na prośbę autora - zamykam.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...