Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

3 Raikage ten z elite match jest lepszym vanem od hashiramy i sasuke nie/ulepszonego?


met4xaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zalezy jaki masz team comp, ogolem hashi>sasuke no upgrade, 3 raikage fajnie sie combi z tym 2 kage za top stone wiec napisz jaki masz team i mozna myslec czy hashi czy 3

DR5ChPt.png

Opublikowano

Hashirama ma ciut wieksze staty ale za to 50% słabsze dmg ze skila,jeśli masz naruto i zostało ci dużo proofsów, bierz sasuke.A tobirame za tsunade wymień.

Gdybyś na 70lvl zainwestował w tavernie, to miałbyś kakuzu i sasoriego aż do 110 lvla,deidare do 100, kabuto na eventy do końca gry .

Opublikowano

Hashirama ma ciut wieksze staty ale za to 50% słabsze dmg ze skila,jeśli masz naruto i zostało ci dużo proofsów, bierz sasuke.A tobirame za tsunade wymień.

Gdybyś na 70lvl zainwestował w tavernie, to miałbyś kakuzu i sasoriego aż do 110 lvla,deidare do 100, kabuto na eventy do końca gry .

o dokokladnie 50%, co do naruto osobiscie jestem sceptycznie nastawiony na branie jego bez vipa6(chyba niw musze tlumaczyc dlaczego) najlepiej by bylo jak by autor napisal nam jakiego ma vipa wtedy bysmy mogli uwzglednic ewentualny uprade sasuke(starczajacy praktycznie do konca gry)

DR5ChPt.png

Opublikowano

Ulepszony pain>>ulepszony sasuke, a naruto przydaje sie na eventach, wieksze dmg>wiecej srebra>wiecej expa.

Wiadomo, ale piszemy tutaj o vanguardach, co do naruto to zgodze sie ze jest dobry na eventy.

DR5ChPt.png

Opublikowano

Widać ,że kolega próbuje być na siłę znawcą...

W najbliższym update nie będzie trzeba mieć Vip'a 6 ,aby upgradować ninja.(Vip 6 będzie miał taniej)

Mógł byś podać żródło twojej wiedzy na temat nowego updatea? , bo w sumie zaciekawilo mnie to.

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...