Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klan


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostanio slyszalem ze w najblizych uploadach ma wejsc nowe ops.warrock.net i bedzie mozna zakladac klan a ze posiadam duzo g1 i prawdopodobnie sponsora to chce zebrac ekipe zanim bedzie mozna zalozyc klan zeby odrazu wyslac zapa i na ops'y grac to tak wymagania do klanu to

lvl: 11

ts ( vt tez moze byc) i mikro musisz miec sprawne niejest to na 100% wymagane ale lepiej miec

rate u nas nie liczy sie rate ale skill ale jesli Ci nieidzie akurat w dzien rekrutacji to nic mozesz wejsc za sprawa rate minimum 1;30

wiek 13 nam styka ale nie może płakać i być perfidnym kidem

muszę go lubić albo ktoś odemnie

 

i powiedz dlaczego chcesz dojsc wlasnie do nas

 

Proszę nie wstawiać - bo nie wiem za co każdego nick se zapisze

 

WYMAGANIA MOGA SIE ZMIENIC ALE NARAZIE TAKIE

Opublikowano

mamy pisac tutaj podania?

mpck.jpg

blagam zdejmijcie troche % , bede pomagal i pisał tuty, ale prosze zdejmijcie

Opublikowano

Wiek : 13 :D

lvl niedługo 11 mam w tej chwili 8

ratio 2.20++

mikr naprawie płyte główną to będe gadał

nick jak mam podawać zedytuje

super partia kurwo

Opublikowano

Wiek:13

Lvl:11

ratio:1.80

mikro:sprawne :)

nick:kapucha06

kapucha06.png

 

Pomogłem ?? DAJ + lub 5 :D

 

FuLLMT2

OFF

 

 

ElipseMT2

Klasa: Woj

Lvl: 76 ciagle rosnie :)

Królestwo: Jinno

Profesja: Body

Nick: Josh

Gilidia: Brak

postac-16435.jpg

Opublikowano

13 lat [nie piszcze]

lvl 19

ratio 1.06 ale urośnie na 100%

co jeszce mam ts mikro tez

 

edit@

nigdy nie gralem na hackach na tym koncie

Pomogłem?

to się ciesz bo nie zależy mi na like itp :)

Opublikowano

nick: UKRYTY napisze ci na PW

Ratio: 2.5+

Wiek: w profilu

 

Nie wiem czemu chce dojść ponieważ wasz klan jeszcze nie powstał ale po prostu chce mieć jakiś klan ^^

76561198090890807.png

Opublikowano

nick ketchup310

lvl 24 ale zamierzam w czwartek wbic już 25

wiek 13

ratio 1.25 ale dobije bo 1 ffa na nocke zostawiłem

mikro mam ale nie działa

chce dojść ponieważ chce mieć klan

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

Nick: Podam na PW

LV: narazie 2 :D ale szypko w bije

wiek 14 lat

ratio:1.85 ( i w górę )

 

Bronie ( tak jak by co ) Gram medem i mam combat knife , tmp9 , medix box , mp7a1 gold i te rzeczy co ma medyczka :D

 

Mikro mam ale mi nie dziala ( nie wiem dlaczego )

Opublikowano

Nick : c0n0r7

Level : 16

Wiek : 13 Lat

Rate :0.80 ale poprawiam bo brat zjebał wbijam + 10 tygodniowo ;]

Mikro sprawne narazie broni nie mam bo się skonczyły ale kupuje premke za tyg.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...