Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak napisać podstawowy skrypt do MC "2 skrypty".


Dawid_K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Poradnik jak napisać Skrypta do Minecraft Bukkit

 

a Więc Potrzebujemy

 

- Serwer Bukkit

 

- Plugin Skript

 

 

Skript:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/skript/

A Więc na Początek zrobimy Komendę

 

- 1 Rzecz

 

command

 

- 2 Rzecz

 

Nazwa Komendy i dajemy :

 

command /poradnik:

 

Teraz gdy zrobiliśmy już komendę musimy dodać co ma Robić

 

command /poradnik:

"TAB"

trigger:

"TAB"

 

Gdy zrobiliście to co napisałem to co komenda ma robić w moim wypadku będzie wysyłała wiadomość do Gracza

 

command /poradnik:

"TAB"

trigger:

"TAB"

send "&6Testowa Wiadomość"

 

a Całość Powinna Wyglądać Tak

 

 

command /poradnik:
    trigger:
        send "&6Wiadomosc Testowa"

 

Teraz 2 część

 

Skrypt który będzie Dawał Dany Item Graczowi

 

Tak samo jak na Początku

 

command /item <item type>:

"TAB"

trigger:

"TAB"

 

Tylko żeby dać to <item type> czyli nazwa itemu to

dodajemy

 

command /item <item type>:

"TAB"

trigger:

"TAB"

give argument to player

 

Całość powinna wyglądać Tak

 

command /item <item type>:
    trigger:
        give argument to player

 

 

Aha

 

Jeżeli Chcecie żeby była Permisja do Tego to tak:

 

 

command /item <item type>:
    permission: nazwa.pex
    trigger:
        give argument to player

Mam Nadzieję że mój poradnik dla Początkujących był Przydatny :)

 

Liczę na LIKE

Opublikowano

  • To jest tylko Początek jeżeli Chcecie Więcej takich Poradników to

Pisz w Odpowiedzi ;)

Na pewno też odpowiem :)

Opublikowano

z if player has permission "nazwa" Zgodził bym się ale do Komend zawsze daje permission: nazwa.s

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...