Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okienko w częściach: różne


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przez przypadek dziś odkryłem przekręcając kółeczkiem myszy w dół  na częściach można odkryć części osiągów różne. Nie da się tam nic wsadzić, ale zawsze to jakieś odkrycie. Co wy o tym sądzicie? 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

 

3267814130403971000808.jpeg

 

 

Sorry że tak spytam - ale gdzie ty kurde masz silnik włożony? xD 

Opublikowano

To jest od początku gry, miały tam być jakieś dodatkowe części, których nie da się wsadzic w żadne z okienek ale nic tam nie wymyślono.

Czasem pojawia się tam taki obrazek że niby cos niezidentyfikowanego tam leży ale nie pamiętam od czego to zależało.

Ogólnie taka niewykorzystana sprawa o której zapomnieli już :P

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Super Snake w s, chłopie, tym się w A wozi ;s

Co do tego okienka, to już za bety było, z tego co kojarzę wkładało się tam ,,epickie" (czy jak to nazwać) części, np wtrysk paliwa, ale jak widać zrezygnowali z tego.

@Milian

Chyba że tak ;___;

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Super Snake w s, chłopie, tym się w A wozi ;s

Co do tego okienka, to już za bety było, z tego co kojarzę wkładało się tam ,,epickie" (czy jak to nazwać) części, np wtrysk paliwa, ale jak widać zrezygnowali z tego.

Mam trzy mustangi shelby, zbieram na czwartego. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Witam. Przez przypadek dziś odkryłem przekręcając kółeczkiem myszy w dół  na częściach można odkryć części osiągów różne. Nie da się tam nic wsadzić, ale zawsze to jakieś odkrycie. Co wy o tym sądzicie? 

Odkrycie... serio???

Nic nowego :D

Swoją drogą ciekawe, czy kiedyś wykorzystają ten slot na części.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...