Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona ambasady Korei Północnej w Polsce :o


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wymaga komentarza. Polecam zakładkę "życzenia".

http://krld.pl

Wiza turystyczna 50zł, STANDARDOWA (?) 260, rozumiem że tam można zamieszkać?! D:

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie wymaga komentarza. Polecam zakładkę "życzenia".

http://krld.pl

Wiza turystyczna 50zł, STANDARDOWA (?) 260, rozumiem że tam można zamieszkać?! D:

z tego co tam piszą nie może być tam aż tak źle, jak to usa podaje.

WYPROWADŹMY SIĘ DO POTĘGI MILITARNO-GOSP JAKĄ JEST KRAJ DŻUCE I KWITNĄCEGO RYŻU - KOREI PÓŁNOCNEJ

jako polaczky dobrze wiemy, że i tak, tam jest o wiele lepiej niż w tej zgniłej, upadającej Polszy

 

 

 

nie no beka japierdole.

Nikt normalny tam nie pojedzie, jest wiele więcej miejsc, które pomimo iż nie są specyfikowane pod turystyczne, są warte polecenia i zwiedzenia...

 

 

i tak. można tam zamieszkać. Tylko nie wiadomo jak to się skończy. Możesz zostać "podstawą kraju" albo komuchem. W 1 przypadku przejebane, bo do końca życia będziesz zapierdalał przy uprawie ryżu, w 2 wypadku może być ciekawie... ale tylko może

graphic.png

Opublikowano

No czytając niektóre rzeczy tam się uśmiechnąłem :D

ciekawe jest np. to:

" Jeśli jakiś Koreańczyk z Południa chciałby odwiedzić Północną Koreę przekraczając mur zostałby natychmiast zabity przez amerykańskich żołnierzy. Na Południu obowiązuje "Ustawa o bezpieczeństwie państwa" na mocy, której każdy obywatel, który rozmawia lub czyta nt. Północy podlega karze ograniczenia wolności, a nawet śmierci. Każdy obywatel Południa, który zgłosi chęć odwiedzenia Północy jest z góry - na mocy w/w ustawy - traktowany jak przestępca!"

 

xDDD

niezłe wypociny

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...