Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własna muzyka w champion seletcie


LordeVasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pewnie wielu z Was zastanawiało się jak słuchać własnej muzyki podczas Champion Selectu.

Jest na to jeden, banalny sposób który spróbuję Wam objaśnić.

 

1. Na początku stwórzcie sobie nowy folder na pulpicie, a do niego wrzućcie daną piosenkę. 

 

a) Gdy chcecie aby jedna piosenka była we wszystkich champion selectach to po prostu do folderu wrzucacie 8 razy tą samą piosenkę np. ponumerowaną od 1 do 8 (żeby nie wyskakiwały błędy związane z plikami o tej samej nazwie)

 

Następnie te numerki od 1 do 8 zmieniacie na takie, jakie widzicie na screenie poniżej:

4061114129779841232516.png

 

Restartujemy LoLa i wszystko powinno działać   :)

 

B) Natomiast gdy chcemy, aby np. w BlindPicku była inna piosenka niż w DraftMode to po prostu zmieniacie nazwę danego utworu na taką, która odpowiada BlindPickowi, a drugi utwór musi mieć oczywiście nazwę zgodną z DraftMode (ChmpSlct_DraftMode) itp   :)

 

2. Teraz gdy już wszystko zrobiliście, wystarczy wejść w:

-Folder z LoLem

-RADS

-projects

-lol_air_client

-releases

-Teraz wybieracie folder który znajduje się na samym dole (powinien być tylko 1, ale zdarzył się przypadki że ktoś miał 2 foldery)

-deploy

-assets

-sounds

-ambiet

 

Gdy już dotrzecie do tego folderu po prostu skopiujcie wszystkie pliki z wcześniej stworzonego folderu na pulpicie (oczywiście już z pozmienianymi nazwami itp) i przerzucacie do ambiet. Klikacie, aby zamieniło wszystkie pliki i gotowe   :)

 

__

Jeśli nie rozumiecie w pełni tego poradnika, to przeczytajcie go kilkukrotnie. Jest to naprawdę banalna czynność. Jak ktoś jednak miałby jakieś pytanie to zapraszam na PW albo piszcie pod moim postem   :)

 

Pamiętajcie, że zmienione przez nas nazwy muszą być identyczne jak te, które widnieją na screenie   :)

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Jesli tak, daj like   :)

916741414680034286162.png

Opublikowano

Bardzo dobry poradnik :)

Chociaż można posłuchać sobie czego się chce :D

Zostawiam lajka za dobrze wykonaną prace.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...