Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostaniesz połączony z serwerem...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chce wejść na serwer to pisze "Zostaniesz połączony z serwerem" i wgl nie chce sie połączyć pong jest dobrze ustawiony ip w root też jak odpalam klienta to pisze że działa ch1 i ch2 jak wpisze byle co w login i haslo to pisze że złe pasy czyli serwer działa serwer jest na vps na plikach by rykox v2 wie ktos oco chodzi

Opublikowano

Spróbuj naprawić wszystkie na raz (Prawy przycisk myszy -> napraw) następnie nadaj jeszcze raz chmody na /var/db/mysql i zrestartuj maszynę.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

to samo cały czas

 

mysql_real_connect: Unknown database 'hotbackup'
   failed, retrying in 5 secondsconnect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
mysql_real_connect: Unknown database 'hotbackup'
   failed, retrying in 5 secondsconnect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
connect: Connection refused
 
najpierw sie uruchamia serwer potem takie coś i po tym juz caly czas 
connect: Connection refused i tak w nieskonczonosc
Opublikowano

O ile masz dodanego usera mt2 teoretycznie nic, jeżeli nie

 localhost zmieniasz na ip serwera, mt2 na login mysql np. root, a np. mt2!@!@ na hasło mysql.

Robisz tak w każdym configu db, auth, ch.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

mam dodanego usera z mt2 tylko ciekawe czemu serwer dziala jak ten error jest tylko ze caly czas pisze zostaniesz polączony... jak wpisze byle co w login i haslo to odrazu reakcja jest :D

Opublikowano

connect: Connection refused

Jest jednym z błędów krytycznych/poważnych.

Przy nim serwer nie będzie działać.

Zostaniesz połączony... jest jeszcze objawem złego pongu, ale skoro masz connection to nie ma co się nawet powoływać na pong.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

a jak ten błąd zlikwidować ? Na plikach terenza tego nie było. A pliki rykoxa wgrałem 5 razy i cały czas to samu a napewno wszystko dobrze robie

Opublikowano
*******# ps

 PID TT  STAT    TIME COMMAND

1198 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0

1199 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1

1200 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2

1201 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3

1202 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4

1203 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5

1204 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6

1205 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7

1235  1  Ss   0:00.04 -csh (csh)

1386  1  R+   0:00.01 ps

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...