Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Wartog Rac Na Metin2.Co.Kr, Czym Sie Charakteryzuje?


adriank1419

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Dziś kieruje do Was pytania. Mianowicie czy warto grac na Metin2.co.kr i czym on sie charakteryzuje? Jaki jest exp, drop? Jakieś bonysu? Inne misje? Inne raty, opcje? Inne wbijanie skilli, inne ceny? Z góry dzieki za odpowiedź poleca + i 5iąteczki :) Jesli ktos gra to bardzo bym prosil tez o rady :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Wiem , że starcza 10 ku z m1 na G :). Jest tam przynajmniej dla mnie dużo lepszy exp i drop xD. Spolszczenie też istnieje :). Nawet dużo Polaków. A i andrzejt17 modyfikuje (mam nadzieje ^^ ) easymetin2 (expbot loney) na co.kr ;).

3f0322152d.png

Scorpion to ja (burning-brushes.pl) ;P

Jack'u Sparrow'ie, czy lękasz się śmierci?!?! - Davy Jones

Kapitanie, Jacku Sparrowie, i nawet niewiesz jak. - Kpt. Jack Sparrow.

Tekst którego mogę słuchać latami xD.

NIE ZALEŻY MI NA TYCH DUPNYCH PLUSACH CZY MINUSACH KROPKA.

Opublikowano

Ok plusy metka korea

+mozna nosic na 1lvlu tygre +1 od wiekszego itp

+ piekna grafa odrazu jak weszłem to tym sie zachwyciłem :)

+pare nowych misji

+mozna zrobic syriusza itp

+duze bony wchodza i czesta dropią

+jest 6+7bon

+jest zmiana 6-7 bona

+10ku do skilla G1 a kamienie chodza 50k :) wiec mozna szpanowac np na 35lvlu czarowane G

minusy

-nie rozpoznasz bony :/

-misje nowe nie poznasz bo maja pare nowych ale spis misji i masz juz przygotowanie na korea

-10x wiecej hp u moba tak podobno jest :0

-trudno rozpoznac ku ale mozna popatrzec na nazwe skilli i ku i git :)

-moby tez trudno trzeba patrzec na pączatek nazwy lub kolor itp

Opublikowano

UP a spolszczenie? :D

3f0322152d.png

Scorpion to ja (burning-brushes.pl) ;P

Jack'u Sparrow'ie, czy lękasz się śmierci?!?! - Davy Jones

Kapitanie, Jacku Sparrowie, i nawet niewiesz jak. - Kpt. Jack Sparrow.

Tekst którego mogę słuchać latami xD.

NIE ZALEŻY MI NA TYCH DUPNYCH PLUSACH CZY MINUSACH KROPKA.

Opublikowano

Ja pierdole super znacie się na metin2.co.kr ... Więc tak-

 

Nie można jeździć na żadnych dzikach lwach itp...Jest ten sam drop i exp, boga można nosić na 40-50 lvl i stal na 56 chyba. Można robić bronie itp, są nowe questy mapki, lecz bonów zero. Itemki z 6-7 bonami itp...

Opublikowano

i ku tanie np silne ciało po 50k

Koniec z privami

 

 

Sura WP 6 lvl+ na metin2.us ON

 

 

@PrOpOp

 

Pomogłem???  Daj -
Opublikowano

Oj Mafia i kto tu się nie zna o.O ?

-Można jeździć na lwie, dziku, wilku (sam widziałem na s1)

-Jest mniejszy exp i drop w porównaniu do PLa

-0 bonów o.O ? Ja co chwilę widze gdzieś w shopach, że koreańce sprzedają 1-4 bony i 6-7 (z marmurem błogo się jeszcze nie spotkałem).

 

Więc nie pieprz głupot jak się nie znasz.

perfection.png

 

Sig by Thtsn ;)

Opublikowano

Właśnie ja się spotkałem , że exp jest taki malutki :D , no ale skill można mieć na g i kozaczyć , no a spol to chyba nie problem , tylko ip serwa potrzeba , nawet do mc?

Opublikowano

Czyli mówicie grać? A ktos gra na s1? To bysmy mpc pograli. A co ze spisem questow i roznica expu i dropu na pl?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ehh sam się nie znasz...EXP i DROP jest taki sam...Wydaje wam się tylko, ponieważ to koreaniec, a na każdym był szybki. Nie można kurwa jeździć na wilku i dziku, chyba, że jakiś gm lub hack, wiem sam widziałem i spierdalaj człowieku.

Opublikowano

up a jaki serv 1 czy 2

Koniec z privami

 

 

Sura WP 6 lvl+ na metin2.us ON

 

 

@PrOpOp

 

Pomogłem???  Daj -
Opublikowano

hmm... a skad można pobrać to spolszczenie, bo szukalem, ale coś nie mogłem znaleźć. dam +

gaara3jc4.jpg

vegetasygna.png

userbarc.png

Opublikowano

gdzieś było na forum dawno pamiętam to spolszczenie

 

@pare UPów Wcześniej

 

Daj screen albo filmik o tej jeździe na dziku/wilku

 

Proszę

16geqyw.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@Up

 

 

Tu masz filmik z tym " dzikim bydlęciem " ;d

 

 

Pomogłem daj + ; )

Pomogłem, Daj ----

 

18706.png

 

 

21571.jpg

 

[ZBIERAM ----

Opublikowano

spol juz mam chetnie bym pogral z kims zapraszam do chunjo serw 1

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Pograłbym z toba, ale ja Jinno serwer. 1 :)

Pomogłem, Daj ----

 

18706.png

 

 

21571.jpg

 

[ZBIERAM ----

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...