Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oficjalna data zakończenia sezonu to..


BOZASNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziele się informacjami sezon kończy się 11/11/14 o godzinie 01:00

 

A tu link http://lolpolska.pl/nagrody-za-sezon-4-i-koniec-sezonu/

czemu mnie przenosi na strone pornograficzna? xD

 

edit:

 

ok juz ogarnalem jakis zjebany dodatek mi sie pobral i reklamowal :D

 

to miesiac czekania i nagrody beda ^^

Age is just a number :)

Opublikowano

To już niedługo koniec sezonu - miesiąc, jak dobrze. Co do ikonek, słabe... To już wolę pucharek :p

Opublikowano

Miesiąc szybko minie. Pewnie dojdą ciekawe zmiany - tym razem w jungli, nowa mapy, campy itd. Bonus za zabicie smoków. To będzie ciekawe. Szkoda, że tak zlamili te ikonki na koniec bo są słabe.

Opublikowano

Szkoda, mogłoby być 3 dni wcześniej to nie musiałbym się nawet na acc logować, a tak to będę musiał zagrać jeszcze rankeda, a nie chce mi sie xD

Opublikowano

Avatary takie sobie. 

Podoba mi się skin na warda za teamówki, a sama Morgana ze skinem to również niezła nagroda, nie patrząc na to, że to często banowany supp na rankedach. 

Fajnie, że w listopadzie, bo chodziły głoski, że będzie jeszcze w październiku, więc osoby, które chcą wejść, bez problemu wejdą do golda +. 

 

@DesoPL jeśli chcesz kupić boosta, to ktoś Ci spokojnie wyjdzie w miesiąc, ale teraz ceny będą pnęły się w górę. 

­

809131449509880369478.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...