Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe świecenie zbroi oraz broni ! Od Neudia


NeudiaTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, gdyż miałem na komputerze dawno te świecenie zbroi oraz broni nie jest może one świetne, lecz sam jego używam na swoim serwerze uważam że jest dosyć ładne są to blaski błyskawic na różne kolory.


Mam nadzieję że komuś się spodoba i wykorzysta u siebie to.


Nie podam źródła gdyż nie pamiętam skąd to miałem.


 


 


Download:



http://www52.zippyshare.com/v/4207010/file.html

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/6e3117c32a4f51439f99f97ad5aed02753e0ea77147ffdee73af5ba639809d35/analysis/1412889038/

Video z świecenia:


https://www.youtube.com/watch?v=URPk9Nx-0fY&list=UURjKvFUCN65-rQepf6kAuWQ


 


Jeżeli się spodobało zostaw łapkę w górę !


Pozdrawiam.


87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Fajnie się prezentują te świetliki, lecz do każdej rzeczy nie pasują :3

Opublikowano

Fajnie się prezentują te świetliki, lecz do każdej rzeczy nie pasują :3

Wiadomo każdy ma inny gust prawda? Te świecenie jest dodatkowe stare + nowe taki dodatek, dla mnie ładnie to wygląda w grze ładnie się świeci.

Kto będzie chciał wykorzysta co nie, fajnie wygląda na stalce to.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Specjalista
Opublikowano

Nie wiem czy mi się zdaje lecz z pół roku temu miałem chyba identyczną poświatę na serwerze.

Ale nie będę wnikał czy zrobiłeś to sam czy z epvp,bo dawno to było.

 

Ogólnie ładnie się prezentuje,lepiej niż standardowe. :P

 

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

DODATEK STARY KIEDYS BYLY MODY DO METKA CO DODAWALY NOWY WYGLAD SKILI JAK I  SWIECENIA EQ  ALE PRZYPOMNIENIE TEGO NIEJEST ZŁE MOZE TERA ZNAJDZIE TO MIEJSCE W METKU 

Opublikowano

To nie jest twoje Asfenico j****a...

Po c**j się pospisujesz pod tym?

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

To nie jest twoje Asfenico j****a...

Po c**j się pospisujesz pod tym?

Ślepy kretyn zawszę zostanie kretynem, czytaj co jest napisane że źródła nie podam bo nie pamiętam, czy ja napisałem że to moje autorskie świecenie jak tak to gdzie?

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Ślepy kretyn zawszę zostanie kretynem, czytaj co jest napisane że źródła nie podam bo nie pamiętam, czy ja napisałem że to moje autorskie świecenie jak tak to gdzie?

Proszę bardzo moderatorku.

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Dla mnie jest to powrót starego PL gdzie stalka na +9 i np. Bojowy tak fajnie migotał :) 

 

Ps. Nie będzie to wzmacniało laggów ?

Nie, przez to nie ma lagów.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...