Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA UT- Jak oszczędzać na kondycji i kontraktach


xDavid3310

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was w moim 3 poradniku. Dzisiaj opiszę wam sposoby na oszczędzanie na kondycji i kontraktach.

Kondycja
592fda2dceddcd6f0181fcdf0f60a29a.jpg
Patent bardzo prosty i pewnie wiele osób go zna. Robimy drugi skład a zawodników z pierwszego składu dajemy ławkę rezerwowych i na rezerwę. Gramy mecz drugim składem a kondycja regeneruje się graczą którzy siedzieli na ławce i rezerwie. Można też kupić do swojego składu zawodników zastępczych i odpowiednio nimi rotować żeby wszyscy byli wypoczęci.

Kontrakty
kontrakt-managerski.jpg
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważni są trenerzy. Dają oni określoną iloś % do kart kontraktów. Największym bonusem jaki może mieć manager to 3%. Myślicie, że 3% to nie dużo? Sumy bonusów managerów sumują się maksymalnie do 50%. Zwykły złoty kontrakt bez bonusu daje tylko 13 możliwych do rozegrania meczów. Z 50% bunusem ta liczba meczów zwiększa się do 19 na jeden kontrakt.
W przypadku wyjątkowego złotego kontraktu liczba meczów zwiększa się do 42 meczów!
9418214132684151227747.png

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...