Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Nakłonić Kogoś Do Kupna Itemu?


xbandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich userów z MPC :D

Przedstawię wam mój sposób na łatwe oszustwo ludzi oraz na Metin2.PL

 

Opis

Jeżeli chcesz aby ktoś ci coś kupił szybko, lub za większą kase zrób:

No więc tak najpierw wystawiamy jakiś itemek NOOB harem 1lvl wystawiamy np. tarcze na 21+7 za 2,5kk

Logamy postać np 35lvl

Szukamy frajera

Piszemy mu że nie mamy yang na kupno itemu z tego sklepu i pokazujemy mu np. białą perłe :D (Chłopak zapewne się na to napali)

Mówimy że Damy mu perłe zamian za te tarcze na 21+7 za 2,5kk z twojego shopa xD

Ok frajer się nabrał co dalej? jeżeli już kupił ten item zamykamy shop (MAMY YANGI I PERŁĘ ZAOSZCZĘDZONĄ)

Na postaci np. 35lvl PISZEMY ŻE JUŻ MAMY TARCZE I GDY BĘDZIE CHCIAŁ DAĆ HANDEL ZAMYKAMY OKNO (Jak nas będzie prześladował wystarczy lognąć na kilka godzin) xD

Co to mi daje?

Yangi

Szybki sposób na upchnięcie itemku

Koleś dostaje od nas itemek ze sklepu

Nie dostaniesz bana!

 

Odkryłem to gdy koleś chciał mnie wykiwać ale się nie nabrałem ^^

21570969.jpg

 

Potrzeba IQ (100+) aby ofiara się wiedziała o co kaman xP

Daj + jeżeli nie znałeś jeszcze takiego sposobu ;p

Pozdrawiam

Weteran
Opublikowano

Sposob dobry i znany przez wielu.

Malo ludzi sie na to nabiera bo wiekszosc to noobki i nie kumaja o co chodzi.

ale + leci

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

No , no fajny sposób , łatwo można zaoszczędzić , ale i więcej wyciągnąć , no jeżeli mas dobry , powiedzmy takie boga +8/9 wystawiasz budde +8 za 18kk , i mówisz że dasz mu boga te +8/9 za nią , no i masz na plusie , no nie wiadomo czy się skapnie , ale co on może , ewentualnie , może myśleć , że go oszukasz.

Opublikowano

Ahhh.... ta naiwność graczy :D Wiadomo większość graczy to dzieci i przeważnie dają się nabrać :)

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano
Potrzeba IQ (100+) aby ofiara się wiedziała o co kaman xP

 

A nie czasami '' aby ofiara wiedziała o co kaman '' ????

 

A co do tematu to mało osób się nabiera.

Opublikowano

@2up Degarus

Chodzi o to że Ofiara by musiała mieć IQ ponad 100 żeby się dowiedzieć o co mu chodzi :).

Co do tematu.Super pomysł :).Masz + :)

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika
Opublikowano

Jaki bez sens

" (Jak nas będzie prześladował wystarczy lognąć na kilka godzin) xD"

 

Taaa jeszcze wyjedz z miasta zmien nazwisko i przejdz przez operacje plastyczną

Istnieje takie cos jak zmiana CH , POZDRAWIAM tibilijczykow

GunzAlex.png
Opublikowano

Przeważnie wiekszosc graczy nie ma takiej sumy jak 2,5kk a ci co maja raczej nie dadzą się nabrać na takie coś.

[center][img]http://oi42.tinypic.com/2evrhgx.jpg[/img][/center]

Opublikowano

Powiem tak ... to jest sposób tylko dla ludzi z IQ -10 .

Zorientuje się prawie każdy, a ten mądrzejszy da Ci tobół każe wystawić ta perłę za tą kwotę i powie, że kupi ją a Ty pójdziesz i kupisz sobie tamten itemek.

 

Dzieci nabierzesz jeśli oczywiście coś zrozumieją, ale lepiej naucz się grać ;)

01-ZEAxGO.gif
Opublikowano

ciezko znalesc az tak napalone dziecko na itema heh

Mounthains dodana 01 lipiec 2010 - 05:27

Poziom został podwyższony obraza mnie w sygnie

Mounthains dodana 30 czerwiec 2010 - 12:49

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Takie rzeczy się raczej nie zdarzają i są o wiele ciekawsze sposoby na zarobek (niekoniecznie zdobycie itemu) :P

 

@kretu613 Prawie się porzygałem przez tą sygne o.O

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Hehe fajne masz + daj mi - xD

DAJ MI (-)

"Grzeczne dziewczynki idą do raju, niegrzeczne raj mają na ziemi".

 

strong1.jpg

Wiesz jak zarabiam w Metin?

Zbieram złom :P

 

Poziom podwyższony za :

 

 

Poziom został podwyższony: Pisanie w tematach keczupa

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...