Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] |SKEFFECT 0.1v| Efekty dla gracza na Twój serwer.


masterflot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

 

 

 

 

Efekty na twój serwer.
Efekty można użyć dla zabawy.
Na pomysł wpadłem kiedy grałem na serwerze jas**.pl w skywars'y zauważyłem na lobby graczy z dziwnymi efektami więc od razu wziąłem się do pracy i widać efekt. :)

 wersji 0.2 Znajdziesz:
- otwieranie gui z efektami poprzez przedmiot

- dodanie nowych efektów

(Poproszę o pomysły w komentarzach)

 

komendy:
- /efekty

 

uprawnienia:
- vip.efekt

 

Pamiętaj że aby widzieć efekty musisz mieć włączone cząsteczki!!
 

jak to zrobić?
- kiedy jesteś w grze (minecraft) kliknij "ESC"
- teraz wejdz w zakładkę "Opcje.." następnie w "Ustawienia graficzne.."

- ok teraz zmień "Cząsteczki: minimalne" na "Cząsteczki: Wszystkie"

 

Pamiętaj też o tym że do poprawnego działa skryptu jest potrzebny plugin skript, skriptplus oraz skquery

 

Dziękuje bardzo dla tych którzy oglądają ten temat xD

 

A tu łap kod:
http://pastebin.com/EiTf9QKA <-- Kliknij

Lajki: 1 | 10  | 20 | 50 | 100 | 200 | 500 | 1000

Poszukuję Youtubera, Hostera, Budowniczego

Opublikowano

@up 
Uczę się pisać pluginy xD:)

Lajki: 1 | 10  | 20 | 50 | 100 | 200 | 500 | 1000

Poszukuję Youtubera, Hostera, Budowniczego

Opublikowano

MPC chórem: "SZKODA,  ZE W SKRYPCIE WIESZ?"

Tak.

Wytlumacz moze to bardziej a nie jakis "jas**.pl". Skad mam wiedziec jak to dziala? 

a27BfZc.jpg


#Typowo_na_MPC

Opublikowano

Dołączam sie do reszty:

SZKODA,ZE W SKRYPCIE WIESZ ?

 

-------------------------------

 

A tak nawet to spoko. Powodzenia w dalszych pracach.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Fajne, fajne... mnie się podoba, szkoda, że kopiowane z innego serwera, ale pomysł dobry, szkoda, że jak ktoś sprintuje, to strasznie dużo ich respi, co powoduje ścinki. :/

 

sygnatura.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pomysł jak pomysł ale wykonanie kiepskie.
- zdarzenie on any movement: powtórzone jest aż 6 razy, wystarczy jeden raz. Oprócz tego korzystanie z tego zdarzenia jest raczej niezbyt optymalne bo aktywuje się ono przy każdym najmniejszym ruchu myszki.
- zdarzenie on first join: niepotrzebnie dubluje kod zdarzenia on join:.
- lepiej byłoby przechowywać tylko zmienne aktywnych efektów (gracz ma aktywny efekt np. nr 1 to tworzymy zmienną dla tego efektu, a gdy działanie efektu się kończy usuwamy tą zmienną) bo aktualnie dla każdego gracza cały czas istnieje 8 zmiennych. Przy założeniu, że na serwer wbiło ogólnie 100 graczy to jest już 800 zmiennych, wszyscy gracze raczej nie będą korzystać z tych efektów, część pewnie tylko wbije, obejrzy serwer i wyjdzie więc sporo zmiennych będzie tylko zabierało miejsce i nie będą do niczego wykorzystywane.
 

skriptplus oraz skquery

skQuery zastąpiło SkriptPlus, który od dłuższego czasu jest już całkowicie nierozwijany. Powinno wystarczyć więc samo skQuery.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...