Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mafia 2 - czy istnieje możliwość gry w multi?


Marcin7226

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich !

 

 

 Jako ,że właśnie ukończyłem Historię w grze Mafia 2 i trochę się zdenerwowałem ,że zrobiłem to w 10h , chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość granią w tą wspaniałą grę przez Internet ? Nie chodzi mi o jakieś tryby deathmatch tylko RolePlay tak jak to było w SAMP'ie.

 

 Jeśli istnieje taka możliwość to proszę o podanie informacji jak to zrobić i dołączam pytanie czy ktoś byłby zainteresowany wspólną grą ? Chodzi mi o stworzenie Rodziny, miłą atmosferę i wiele przygód ! :)

Opublikowano

Tak, istnieje mod (a nawet dwa różne stworzone/tworzone przez różne zespoły) dzięki któremu można grać na multi w M2.

Nie wiem czy jeszcze działa, bo ich nie sprawdzałem.

Dałem ci linki na PW.

Opublikowano

Tak, istnieje mod (a nawet dwa różne stworzone/tworzone przez różne zespoły) dzięki któremu można grać na multi w M2.

Nie wiem czy jeszcze działa, bo ich nie sprawdzałem.

Dałem ci linki na PW.

Dzięki za linki i informacje :)

 Wszystko działa i wgl ale nie mogę namierzyć żadnych serwerów Polskich a szkoda :/ Może w końcu ktoś ruszy z jakimś serwerem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...