Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam technika, który się nie wycofa i potrafi dużo.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czego dokładnie wymagasz od Technika ? Podstaw  czyli np. Dodawania setów, Map, etc.

Czy może na większą skale typu programowanie lua, python  itp. ?

12113099795230620771.png

Opublikowano

Czego dokładnie wymagasz od Technika ? Podstaw  czyli np. Dodawania setów, Map, etc.

Czy może na większą skale typu programowanie lua, python  itp. ?

szukam takirgo, który ogarnia pliki tz. wie jak naprawić np. symlinki.

Nie szukam takiego, który umie dodać itemy itd, bo to podstawa, dobrze by było jakby umiał lua przynajmniej edytować questy.

Opublikowano

szukam takirgo, który ogarnia pliki tz. wie jak naprawić np. symlinki.

Nie szukam takiego, który umie dodać itemy itd, bo to podstawa, dobrze by było jakby umiał lua przynajmniej edytować questy.

 

Uśmiałem się trochę "naprawić np. symlinki. Co to za problem zrobić plik startowy do plików ? Wystarczy logiczne myślenie, ścieżki serio co Ci będę mówił dziecinie proste :>

Opublikowano

Uśmiałem się trochę "naprawić np. symlinki. Co to za problem zrobić plik startowy do plików ? Wystarczy logiczne myślenie, ścieżki serio co Ci będę mówił dziecinie proste :>

Może i tak ale jakoś jeden technik z którym współpracowałem nie umiał naprawić tego, więc ? -.-

Opublikowano

Uśmiałem się trochę "naprawić np. symlinki. Co to za problem zrobić plik startowy do plików ? Wystarczy logiczne myślenie, ścieżki serio co Ci będę mówił dziecinie proste :>

Chciałbym Cię poinformować drogi użytkowniku tutejszego forum, że symlinki a plik startowy to są 2 różne rzeczy! Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...