Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skrypt]CastTNT - Rozbudowany, innowacyjny skrypt na rzucane tnt


KoORNEL40

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skrypt2_2.png?nazwa=CastTNT&wersja=1.0&a

CastTNT to drugi skrypt mojego autorstwa zawierający kilka oryginalnych dodatków. CastTNT również był pisany TYLKO przy użyciu tabletu. Myśle ze będe go rozwijał bo mam jeszcze kilka ciekawych pomysłów :).


Funkcje i zalety
- Dość rozbudowana konfiguracja.
- Losowy czas przed wystrzeleniem rzucanego tnt.
- Crafting rzucanego tnt z możliwością zablokowania.
- Komenda przyznająca rzucane tnt za Itemy z możliwością wyłączenia.
- Zero błędów.
- Możliwośc ustalenia dropu skrzynek z losowa ilością rzucanego tnt z mobów.
- Wszystkie wiadomości wyświetlają sie za pomocą pasku smoka.
- Rozbudowane zarządzanie skryptem za pomocą komend dla administratora.
- System automatycznych aktulizacji.
- Mozliwość ustalenia nazwy oraz opisu rzucanego tnt oraz skrzynki dropiącej z mobów.
- Mozliwość ustalenia mocy rzucanego tnt.
- Możliwość ustalenia mobów, z których będzie dropiła skrzynka losująca rzucane tnt.

Wymagania
- Skript 2.1.2
- WildSkript 1.8 - Wymagany dodatek do pluginu skript.

Do dodania
- Ranking graczy, z największa iloscia wysadzeń (czekam na opinie)
- Kilka niespodzianek


Lista wersji
CastTNT 1.0v
- Pierwsza wersja.

Pobierz teraz
RAW: http://pastebin.com/raw.php?i=x2uZzWm4
Pastebin: http://pastebin.com/x2uZzWm4



Opublikowano

haha skript innowacyjny pojebalo cie dziewczynko...

takie gowno ci zabiera duzo pamieci bo w jednej klasie...

 wait 120 seconds
                                        df "plugins/Skript/scripts/%script%.sk"
                                        send "[CastTNT++] Skrypt zostal usuniety przez administratora w grze." to console
                                        loop all players:
                                                kick loop-player due to "&cCastTNT zostal usuniety! wejdz ponownie."
                                                wait 1 second
                                                execute console command "sk reload %script%"

gowno lepiej kicknac nie?

Opublikowano

haha skript innowacyjny pojebalo cie dziewczynko...

takie gowno ci zabiera duzo pamieci bo w jednej klasie...

wait 120 seconds                                        df "plugins/Skript/scripts/%script%.sk"                                        send "[CastTNT++] Skrypt zostal usuniety przez administratora w grze." to console                                        loop all players:                                                kick loop-player due to "&cCastTNT zostal usuniety! wejdz ponownie."                                                wait 1 second                                                execute console command "sk reload %script%"
gowno lepiej kicknac nie?
Co prosze?

Tak wyrażaj sie niewychowany chłopczyku do swojej matki lub ojca.

Znawca, który sam wiele nie potrafi.

 

Śmiech na sali? W jednej klasie?

To nie plugin p***** chłopczyku.

Opublikowano

@KoORNEL40 ale ty jesteś ułomny japierdole

skript to zapisuje jako plugin w 1 klasie

i tak nie polecam skripta laguje że uj...Sam się przekonałem

jakby był to plugin to dobrze,ale w skripcie każdy umie...

Opublikowano

 

 

@"KoORNEL40" ale ty jesteś ułomny japierdole

skript to zapisuje jako plugin w 1 klasie

Tu możesz skończyć i więcej się na temat dzialania sk nie wypowiadac xD Skad wy bierzecie takie idiotyzmy? Szacun :D Kurcze, zeby Skript tak nam generowal ze skryptu plugin, ahh!

 

@Topic

Milo widzec, ze uzywasz WildSkript :p

 

 

dzikoysk.net && panda-lang.org && bukkit.pl

Opublikowano

Mogłeś zrobić to :

 

message_casttnt_item1: &cNie posiadasz  TU WPISZ PIERWSZY ITEM WYMAGANY DO UZYCIA KOMENDY

Tak:

 

message_casttnt_item1: &cNie posiadasz {@item1}

I tak dalej.

 

A tak to git

  • 3 lata później...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Skrypt]CastTNT - Rozbudowany, innowacyjny skrypt na rzucane tnt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...