Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam z grami. [Wartość - 328 $] [CS | Farming Simulator | GTA]


treetree

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Steam z grami.


Metoda kontaktu:

Email - FookX@o2.pl

Skype - fookkx

GG - 45027383

PW MPC.


Opis rzeczy:

Konto Steam. Pełne dane (zmiana emaila etc).

Konto posiada wszystkie gry podane na screenie/pod linkiem poniżej.

Nie interesują mnie zamiany na inne gry/konta.

Cena do negocjacji.

 

Wartość konta - 328.73 $

http://steamometer.com/profile/FrxX3

Oczekiwana cena:

200zł.

150zł.

100zł!


Zdjęcia/inne informacje:

Link do konta:

http://steamcommunity.com/id/FrxX3/games/

793451412614004747735.jpeg

446491412614004747735.jpeg

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Ta wartosc 328$ to troche zawyzona chyba, bo gry moze sa tyle warte ale pewnie kupione byly na promocji za grosze :D

 

Nie były kupione na promocji. ;-)

Gdy miałem ochotę w coś pograć to kupowałem a nie patrzyłem na promocje.

 

Sam pracuję i zarabiam na te gry więc nie potrzebuję szukać gier w promocji bo rodzice nie dadzą więcej pieniędzy.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Obniżka do 100zł.

 

 

@Down.

Spam.

Twoja "cena" mnie mało interesuje kolego.

Najpierw polecam sprawdzić ceny gier, później pisać.

 

@Edit - Down.

Poproszę link do csów za 20zł, gta oraz do darmowego farming simulator, little racers etc.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Nie były kupione na promocji. ;-)

Gdy miałem ochotę w coś pograć to kupowałem a nie patrzyłem na promocje.

 

Sam pracuję i zarabiam na te gry więc nie potrzebuję szukać gier w promocji bo rodzice nie dadzą więcej pieniędzy.

 

Ale kogo to obchodzi? A te twoje konto warte ~5dych, nie więcej.

 

 

@ treetree

Cs'y 2dychy, seria gta tak samo :) a reszta była w bundlach/darmowe

 

@ up

 

Akcje z darmówkami się skończyły, a te twoje stymulatory były w bundlu(cała paczka różnych stymulatorów), csy są produktem valve czyli na steamie można kupić za te ~20zł na promo, gta podobnie, na nuuvem jeszcze taniej :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...