Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Short film #2 Neudia.eu - Świecenie zbroi oraz broni, NPC na Dungeony!


NeudiaTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Asfen na c**j znowu to samo dodajesz? Napisze to samo po raz kolejny.

 

 

Nic nowego, widziałem to już na jakimś serwerze, poza tym widze kolejny serwer z dupy robiony na plikach deili.

Opublikowano

Tak lecz na serwerze Deila, sporo osób grało że serwer został zamknięty postanowiliśmy go jakby zreaktywować.

Lecz jak wiadomo sporo zmieniliśmy sporo pracy włożyliśmy aby serwer był jeszcze lepszy.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

To serwer asfena? jprd..

 

świecenie z*******e, 1 raz widzę. 

Nie to żaden serwer Asfena, jest to mój Ramzeska/Thaila pozdrawiam. :)

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

No na gadu mi pisał nie dawno co innego, w dodatku...

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1296409-short-film-1-neudiaeu-nowe-swiecenie-zbroi-oraz-broni/?view=findpost&p=11067345

 

 

cos jeszcze?

Sorry ale my przejęliśmy serwer z nowym Technikiem, także Asfena nie ma robi inny serwer coś na R chyba, także pomyłka.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Beka chwalić się swieceniem którego pobrało się z epvp. Jeszcze pochwal się że na serwerze masz Minisią zbroje.

Opublikowano

Sorry ale my przejęliśmy serwer z nowym Technikiem, także Asfena nie ma robi inny serwer coś na R chyba, także pomyłka.

Jaki serwer na R? napisz mi na pw, bo coś Ci nie wierzę. 

 

Świecenie bardzo fajne, kiedy next filmik? czemu start tak późno?

Opublikowano

Jaki serwer na R? napisz mi na pw, bo coś Ci nie wierzę. 

 

Świecenie bardzo fajne, kiedy next filmik? czemu start tak późno?

Do Wtorku będzie u mnie czyli Thaila, gdyż chcemy dopracować wszystko z betą.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Beka chwalić się swieceniem którego pobrało się z epvp. Jeszcze pochwal się że na serwerze masz Minisią zbroje.

Niebawem pochwali się kradzionymi petami.

 

@Topic:

 

Nie podoba mi się świecenie i tekstury w mieście.

0LsM05U.png

Opublikowano

Prosto robił serwer z Asfenem  z tego co pamiętam, obstawiam, że to serwer Asfena chyba z 212312312 :D

Ale no cóż róbta co chceta, powodzenia.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Prosto robił serwer z Asfenem  z tego co pamiętam, obstawiam, że to serwer Asfena chyba z 212312312 :D

Ale no cóż róbta co chceta, powodzenia.

Myślisz że nas obchodzi kto z kim serwer robił.

Mało mnie to akurat interesuję, liczy się że serwer będzie dobry oraz stabilny.

Pozdrawiam ThailGT.

87185572616840801584.png


 


Serwer Easy/Medium start już 17/24 października !

Opublikowano

Myślisz że nas obchodzi kto z kim serwer robił.

Mało mnie to akurat interesuję, liczy się że serwer będzie dobry oraz stabilny.

Pozdrawiam ThailGT.

Z 2 zdaniem się zgadzam.

CtV.png

Chcesz zapytać o serwer? Wejdź na naszego Ts3 oraz Facebooka!

http://www.mpcforum.pl/topic/1314410-vmss-nestium-23-arena-gladiatorow/

Opublikowano

Kolega źle napisał, gdyż nie wiedział na jakich plikach robimy serwer nie jest Anzelma. :)

Jeżeli jesteś nadal nie pewny, możemy pogadać sobie na TeamSpeaku pozdrawiam.

 

Sram czyj jest ten serwer bo to i tak marny zlepek gotówcow z neta.

 

A co do stabilnosci serwera to się zobaczy : }

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...