Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ReffBoost - DEDYK Z OVH.PL Intel Xeon W3530, 48GB RAM ROOT Windows Server 2012 R2 PROSZE O POMOC! + NAGRODA ZA POMOC! •••••••


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam dosyć fajną maszynę (Dedyka w OVH.PL   2TB HDD, Intel Xeon W3530, 48GB Ram, łącze 1GB/S, Windows server 2012 R2) i mam problem z Reflinkami do LOLa -

 

 

 

 

Chce postawić na tym reflinki

 

 

mój bląd :

KLIKNIJ W SPOILER

 

 

 

yt9v97.jpg

 

 

 

 

Wiem że w serwerach nie ma karty graficznej i nie da się zainstalować sterowników ale jak mają niby to zrobione refferal service? też mają dedyki i też pewno to samo robią

 

PARAMETRY MASZYNY JESZCZE RAZ:

 

kliknij w spoiler!

 

 

0d5nrl.jpg

 

 

Proszę o pomoc! W NAGRODE ZROBIE 20 REFLINKÓW!!!

 

MÓJ SKYPE : Michal.m59     - (KoMaR1911 DarkCoder1337)

GADU GADU : 2624429

 

PROSZE O POMOC

kwwLI6C.png

Opublikowano

Ci z allegro mają lola postawionego na Debianie raczej i w związku z tym lol jest mocno 'przerobiony' (nie wiem czy to dobre slowo) i odpadają go jakoś bez karty grafiki.

 

A w swoim configu masz renderowanie wyłączone?

x


Opublikowano

Zainstaluj DirectX  :D

 

Sprobuj wpisac w starcie msconfig i wylacz Windows event log i Windows event Collector :P ( w zakladce services )

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Rozwiazalismy problem :) Teraz został firewall :D

 

Prosiłbym chociaż w skrócie na PW jak to zrobić, i czy jest to opłacalne, ile refów teraz jednocześnie jesteście w stanie robić ?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Mam pytanie jak to wszystko skonfigurować by odpalić boota i co jest potrzebne mam dedyka kimsufi ks4 wiem że on ma kartę graficzną tylko nie wiem jak skonfigurować i na windows 7 ją odpalić jakim programem łączyć się by pulpit odpalił z aktywną grafiką prosze o szybką odpowiedź zapłacę jak coś gg 8302463 lub tel 691634884

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...