Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer i ile slotów ?


SzaPL

Jaki serwer i ile slotów ?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ serwera byś chciał/ała ?

    • SURV + DZIAŁKI (FREEBUILD)
    • SURV + GILDIE (WOJNY MIEDZY GILDIAMI)
    • SURV + PVP (SAM ZDOBYWASZ BRONIE, ZBROJE I PO PRZYGOTOWANIU TELEPORT DO ARENY)
      0
    • PVP (ITEMY STARTOWE I PO ZABICIU LUDZI ZDOBYWASZ KASE I ITEMY)
    • 4FUN + PVP (PROT 4 I OSTROSC 5 + DO KUPIENIA PROT 6 ITP)
    • GAMEMODE + DZIAŁKI (DOSTEP DO WSZYSTKICH PRZEDMIOTOW I MOZLIWOSC MIENIA SWOJEGO TERENU)
      0
    • SURV + SOJUSZE (ZDOBYWASZ ROZNE PRZEDMIOTY I MOZESZ MIEC Z KOLEGA SOJUSZ)
      0
    • SURVIVAL (TAK JAK BYŚ GRAŁ NA SINGLU TYLKO ZE Z WYDOBYWANIEM ZE STONE)
      0
    • STARY SURVIVAL (Wydobywanie z rud)
      0
    • PAINTBALL (STRZELANIE SNOWBALLAMI)
    • SKYBLOCK (WŁASNA WYSPA SKYBLOCK)
    • SKYBLOCK + 4FUN (WŁASNA WYSPA I DODATKOWE MAPY)
      0
    • PARKOUR (SKAKANIE PO BLOKACH DO KONCA)
      0
    • SPEED PARKOUR (SKOKI Z WLACZANYM SPRINTEM)
    • ALL PARKOUR (WSZYSTKIE RODZAJE PARKOURA)
  2. 2. Ilość slotów na tym serwerze ?

    • 10 - RAM 1545 MB
    • 20 - RAM 3040 MB
    • 30 - RAM 4485 MB
    • 40 - RAM 5880 MB
    • 50 - RAM 7225 MB
  3. 3. Plugin na gildię ?

    • Factions
    • Podobny do takiego jak SKKF, TIREX, XCR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam wielkie ambicję z serwerem Virtes i chcę by on był jednym


 z serwerów na którym co dziennie jest FULL. 


 


Proszę o wybranie odpowiedzi w ANKIECIE.


Najlepiej uzasadnij w komentarzu swój głos.


 


Jeśli się znasz na budowaniu, skryptach, pluginach 


wejdź na mój profil i zobacz.


 


28-AwardImgMaster-1404679710.png36-AwardImgMaster-1407932917.png


Opublikowano

@SexyKicioszek na RolePlay 30 graczy w ciagu tygodnia (mowie o 1 dniu) to jest już wielki sukcess

 

Dlaczego? ponieważ mało osób lubi ten tryb - cały czas sie robi to samo... - zarabia czy coś

 

Ja bym polecił wymyślenie coś nowego i ciekawego  -  Nowy tryb zaciekawi wielu graczy i na pewno wbiją :)

Posty : 100 / 200 / 400 / 800 / 1000 / 1500

Opublikowano

PVP (ITEMY STARTOWE I PO ZABICIU LUDZI ZDOBYWASZ KASE I ITEMY)
 

50 - RAM 7225 MB
 

Podobny do takiego jak SKKF, TIREX, XCR (BEZ CUBBOIDÓW.)

26_unnamed.png

Opublikowano

surv + gildie lub easy

 

Paintball - ciekawy typ na 30 slotowy serwer. Potem możesz te sloty powiększyć, po co rzucać się na głęboką wodę od razu. ;)

 

PVP (ITEMY STARTOWE I PO ZABICIU LUDZI ZDOBYWASZ KASE I ITEMY)

 

50 - RAM 7225 MB

 

Podobny do takiego jak SKKF, TIREX, XCR (BEZ CUBBOIDÓW.)

 

Mi przychodzi do gustu RolePlay. Prace, Kasa itp....  Sam zobacz.

 

@SexyKicioszek na RolePlay 30 graczy w ciagu tygodnia (mowie o 1 dniu) to jest już wielki sukcess

 

Dlaczego? ponieważ mało osób lubi ten tryb - cały czas sie robi to samo... - zarabia czy coś

 

Ja bym polecił wymyślenie coś nowego i ciekawego  -  Nowy tryb zaciekawi wielu graczy i na pewno wbiją :)

 

 

No po wypowiedziach widzę że są zdania podzielone ale ankieta mówi że SURV + GILDIE, 50 SLOTÓW, AUTORSKI PLUGIN NA GILDIE. 

Poczekamy jeszcze i zobaczymy jak ankieta się rozwinie.

Opublikowano

F5 - Dałem wam taką listę i z tego możecie wybierać ponieważ na tym sie znam i wiem że dam rade.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odezwij się do mnie na priv ... ostatnio szukałem błędów na serwerach , lecz potrzebuje hosta... mam pliki dużych serwerów oraz dostęp do griefu i ban all :) gdzie gra do 200 osób... lecz jak mówie sponsora potrzebuje.

Opublikowano

Myślę że, gracze będą zadowoleni z trybu: '' Paintball (Strzelanie Snowballami) Z tego co słyszałem, jest to dosyć fajny tryb dla graczy, na serwer 35 slotów.

 

Co do pluginu, na gildie to wybieraj RevoGuild lub Factions ;) 

 

Oczywiście, weź na ten serwer 40 - 50 slotów :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...