Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zwiększenie skrzynki pocztowej i like do rozdania w Black Member i Best Member.


Milian

Głos.  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosowanie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak jak w tytule. Zauważyłem, że rangi wyższe od Golda nie mają zbyt dużej różnicy,a ciężko je zdobyć. Dlatego proponuje aby zwiększyć skrzynkę pocztową Blackowi do 5000 a Bestowi do 10000, a like max do rozdania Blackowi 30 a Bestowi do 50. Umocniło by te rzadkie rangi konkursowe, gdyż Gold ma max 20 like do rozdania i 1000 wiadomości max. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Opublikowano

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

Opublikowano

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

Miał być jakiś html czy coś, żeby zrobić własny profil z tego co pamiętam, a nie ma tego. Zrobienie tego to minuta roboty. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Miał być jakiś html czy coś, żeby zrobić własny profil z tego co pamiętam, a nie ma tego. Zrobienie tego to minuta roboty. 

to nigdy nie mialo byc nadane zwyklym szarym użyszkodnikom

a tak na forum normalnie ten kto moze miec to ma

­

Opublikowano

Miał być jakiś html czy coś, żeby zrobić własny profil z tego co pamiętam, a nie ma tego. Zrobienie tego to minuta roboty.

To miała być możliwość modyfikacji CSS i to nie jest minuta roboty.
Opublikowano

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

Opublikowano

Kto ci zapełni 10k skrzynki

164271412457499917524.png

Nie kombinuj miłosz.

Nikt się nie wypowiedział w sprawie lajków. Tak przy okazji ja mam skrzynkę pocztową o pojemności 2000. 500 za mpc racing team+1500 za Black Member.  Pisząc ten temat chce dać sugestię, żeby rangi najwyższe dawały coś więcej niż zmianę nicku czy 10 więcej lajków. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

 

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

 

Opublikowano

Po co ci tego tyle, 1500+ wiadomości w zupełności powinno wystarczyć nawet BestMember'owi...

Like tak samo, lekka przesada z tym wszystkim co napisałeś...

Opublikowano

 

 

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

 

 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

 

 

 

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

 

 

 

f1a327ea2f.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

50 to za dużo, tyle ma obecnie GM. Tak samo limit skrzynki GM wynosi 5000, naprawdę nie widzę sensu dawania komuś skrzynki na 10000, jedyne zastosowanie takiej ogromnej skrzynki to chyba użycie jej rozsyłania masowego spamu do 10k userów xD

Rangi były niedawno zmieniane, aby odpowiednio zbalansować ich możliwości. Poza tym niedługo wprowadzony zostanie nowy system nagród.

76561198151853599.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...