Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Problem z instalacją sterowników do karty graficznej.


SupX

Pytanie

Opublikowano

Witam.

 

Zgłaszam się do was drodzy forumowicze , gdyż wiem że napewno będziecie w stanie mi pomóc lub określicie na czym polega mój problem.

 

Mój problem polega na tym , gdyż aktualizuje sterowniki do swojej karty graficznej : NVIDIA GeForce 8400GS.

 

Pobieram sterowniki z oficjalnej strony Nvidii , i podczas instalacji sterowników znika mi obraz na pulpicie , pojawia się w górnym rogu znaczek który wygląda tak jak ten który

 

zostanie tu pokazany : " _ "  ta tzw."Podłoga" , i gdy pojawi się ten znaczek w rogu , nagle jakby zawieszał się system komputer wydaje z głośników dzwięk który wyraźnie

 

podkreśla to że prawdopodobnie się zawiesił , żadnego podkładu wam puścic nie moge i napisać jak ten dzwięk brzmi też nie .  Robiłem to raz , komputer wyłączył się , włączyłem

 

go ponownie i system wogóle się nie wczytuje , poprostu się zawiesza , zrobiłem format systemu , po formacie komputer działa bez zarzutu , kolejny raz próbowałem zainstalować

 

te sterowniki i sytuacja się powtórzyła , kolejny raz zrobiłem te same operacje i tak w kółko...

 

 

Nie znam się zbytnio na komputerach , jestem na poziomie podstawowym , dopiero się szkole w tematach systemowych.

 

Jeżeli ktoś wie co to może być serdecznie podziękuje za każdą pomoc

 

 

 

 

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zainstaluj pierw wszystkie sterowniki do chipsetów itd a na końcu od karty graficznej.

Polecam pierw zainstalować sterownik do grafiki z płyty i go aktualizować z aplikacji niż sciągać całą aktualizacje i instalować :)

I wszystko jasne...

Opublikowano

Jest taki fajny programik, nazywa się GeForce Experience ^^ pobierasz, a on załatwia wszystko za cb. Nwm tylko czy obsługuje twoją kartę graficzną, ale raczej powinien :)

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...