-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
SupX
SupX
Witam.
Zgłaszam się do was drodzy forumowicze , gdyż wiem że napewno będziecie w stanie mi pomóc lub określicie na czym polega mój problem.
Mój problem polega na tym , gdyż aktualizuje sterowniki do swojej karty graficznej : NVIDIA GeForce 8400GS.
Pobieram sterowniki z oficjalnej strony Nvidii , i podczas instalacji sterowników znika mi obraz na pulpicie , pojawia się w górnym rogu znaczek który wygląda tak jak ten który
zostanie tu pokazany : " _ " ta tzw."Podłoga" , i gdy pojawi się ten znaczek w rogu , nagle jakby zawieszał się system komputer wydaje z głośników dzwięk który wyraźnie
podkreśla to że prawdopodobnie się zawiesił , żadnego podkładu wam puścic nie moge i napisać jak ten dzwięk brzmi też nie . Robiłem to raz , komputer wyłączył się , włączyłem
go ponownie i system wogóle się nie wczytuje , poprostu się zawiesza , zrobiłem format systemu , po formacie komputer działa bez zarzutu , kolejny raz próbowałem zainstalować
te sterowniki i sytuacja się powtórzyła , kolejny raz zrobiłem te same operacje i tak w kółko...
Nie znam się zbytnio na komputerach , jestem na poziomie podstawowym , dopiero się szkole w tematach systemowych.
Jeżeli ktoś wie co to może być serdecznie podziękuje za każdą pomoc
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.