Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] ForceOp - czyli możliwość przejęcia kontroli nad serwerem!


_const

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heeeej,

macie tutaj DL mojego autorskiego ForceOP!

Aby nadać uprawnienia OP musisz:

  • podać ip serwera
  • podać port serwera
  • podać nick, na który ma być OP
  • wejść na swój i serwera i dać mu OP :)

W apce mała notka.

 

xxx

 

Czekam na bana od administracji empisi, którzy swoim poziom dorównują osobom, które wierzą w forceop.

Opublikowano

Fajne,na pewno pobiorę,potem zniszcz mi serwer,ok?

 

ps. zły skan,ma być pliku nie strony ;-;

 

Podziwiam i pozdrawiam cię mój mistrzu! Ucz mnie jak korzystać z mocy jedi!

Opublikowano

Fajne,na pewno pobiorę,potem zniszcz mi serwer,ok?

 

ps. zły skan,ma być pliku nie strony ;-;

 

Podziwiam i pozdrawiam cię mój mistrzu! Ucz mnie jak korzystać z mocy jedi!

Nie wierzę czasami w inteligencie niektórych osób, nie dość, że myślisz że to ch** wie gdzie się wgrywa to jeszcze nie wiesz, że skan pliku na stronie jest taki sam jak skan samego pliku, różni się tym, że jest to skan download'u.

 

PS: Skan samego pliku można sfałszować.

PS2: Pozdro dla inteligentnych ludzi którzy to pobiorą i będą próbowali nadać sobie op'a na jakimś serwerze.

Opublikowano

ip musi być numeryczne? da się jakoś wykryć port, lub obstawić, który najczęściej? Szczerze mówiąc nie wierzę, żeby to działało, waży jedynie 3kb.

 

I niestety administracja to usunie ponieważ nie można takich rzeczy na tym forum. Ale ściągnąć zdąrzyłem, później sprawdzę. Zresztą sam autor napisał: Czekam na bana od administracji empisi, którzy swoim poziom dorównują osobom, które wierzą w forceop."

 

@Edit no właśnie, klikam i nic się nie dzieje. Zwykły troll

POMOGŁEM? DAJ LAJKA!

Opublikowano

Pobrałem z ciekawości co to jest i pacze w kod, a w kodzie:

 

package net.karolek.forceop;

import java.io.BufferedReader;
import java.io.InputStreamReader;
import java.io.PrintStream;

public class ForceOP
{
  private static String ip = null;
  private static Integer port = null;
  private static String nick = null;

  public static void main(String[] args) throws Exception
  {
    System.out.println("============[ ForceOP ]============");
    Thread.sleep(500L);

    System.out.print("Podaj IP serwera: ");
    BufferedReader br = new BufferedReader(new InputStreamReader(System.in));

    while ((ip == null) || (ip == "")) {
      ip = br.readLine();
    }
    System.out.print("Podaj port serwera (domysly port: 25565): ");

    while (port == null) {
      try {
        port = Integer.valueOf(Integer.parseInt(br.readLine()));
      } catch (NumberFormatException e) {
        System.out.print("Podana wartosc nie jest liczba!\nPodaj ponownie port serwera: ");
        port = null;
      }
    }

    System.out.print("Podaj nick, na który ma byc nadany operator: ");

    while ((nick == null) || (nick == "")) {
      nick = br.readLine();
    }

    System.out.println("");
    System.out.println("============[ ForceOP ]============");
    System.out.println("Trwa wykonywanie ataku na: '" + ip + ":" + port + "'!");
    Thread.sleep(2500L);
    System.out.println("Wykryto plugin PermissionsEX. Trwa wyszukiwanie mozliwych bledow....");
    Thread.sleep(2500L);
    System.out.println("Znaleziono blad! Nadawanie uprawnien operatora...");
    Thread.sleep(2500L);
    System.out.println("Nadano uprawnienia operatora! Atak na serwer zakonczony powodzeniem!");
    Thread.sleep(5000L);
    System.out.println("A tak na prawde jestes gowniarzem, ktory tylko chce atakowc serwery i niszczyc kogos prace. Jestes jebanym cebulakiem, ktoremu robi sie smutno, gdy ktos zrobi od Ciebie cos duzo lepiej. Polecam Ci sie wybrac do psychologa ;)");
    System.out.println("");
    System.out.println("Ps. ForceOP nie istnieje, aplikacja ta ma pokazac tylko Wasz idiotyzm na ten temat. Papa, czekam na bana od swietnej administracji MPC :)");
  }
}
Czyli co? To jest po prostu taka prosta aplikacja która robi cię w c***a :)

 

:P

531001454960877632167.png

Opublikowano

@pingwinek1324 ale jesteś mądry,że nie działa! Jesteś debilem,gratuluję!

 

 

Nie wierzę czasami w inteligencie niektórych osób, nie dość, że myślisz że to ch** wie gdzie się wgrywa to jeszcze nie wiesz, że skan pliku na stronie jest taki sam jak skan samego pliku, różni się tym, że jest to skan download'u.

 

PS: Skan samego pliku można sfałszować.

PS2: Pozdro dla inteligentnych ludzi którzy to pobiorą i będą próbowali nadać sobie op'a na jakimś serwerze.

Potwierdzam PS2 xD

a PS można też tak... Mi jednak skan strony usunęli bo "zły skan" (@LeeSinor)

czo tak długo tego posta zapisuje xD ;-;

 

@kondziu98 czego się spodziewałeś po EstGównoefm?

Opublikowano

@pingwinek1324 ale jesteś mądry,że nie działa! Jesteś debilem,gratuluję!

 

 

Potwierdzam PS2 xD

a PS można też tak... Mi jednak skan strony usunęli bo "zły skan" (@LeeSinor)

czo tak długo tego posta zapisuje xD ;-;

 

@kondziu98 czego się spodziewałeś po EstGównoefm?

tak szczerze to tylko trolu

531001454960877632167.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...