Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Spowolnienie komputera, dużo mniej fpsów.


OMG123456

Pytanie

Opublikowano

Witam forumowiczów! 

 

Odnoszę się do Was z następującym problemem.

 

Kupiłem w sierpniu dość mocny komputer, niżej przedstawiam parametry.

 

Windows 8 64 bit.

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760

Procesor: i5 4 generacji

RAM: 8 GB

Zasilacz: 800W

 

Problem jest następujący. Kupiłem komputer, odpaliłem lola, na starcie, kiedy jeszcze się nic nie zrespiło miałem 400-500 fps, gdy już się wszystko zrespiło utrzymywało się ok. 200-300.

 

Teraz przy starcie gry jest 400-500 fps'ów, a jak już zaczyna się gra 140-200.

 

W czym może być problem? Proszę o pomoc.

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wejdź w Start-->Wszystkie programy-->Akcesoria-->Narzędzia systemowe-->Defragmentator dysków.
I defragmentuj wszystkie dyski z 5x żeby nie było tych pofragmentowanych plików.


xx



doporadnika.jpg

doporadnika2.jpg


Opcja dłuższa

doporadnika3.jpg

Po tym wszystkim przeskanuj PC jakimś porządnym antywirusem ;)


 

 

Opublikowano

I tak nie widzisz więcej niż 60 fpsów. Większość monitorów nie wyświetla powyżej 60hz. Po co bawić się w duże liczby fpsów? Jak tylko po to, żeby pochwalić się kolegom jaki to masz fajny komp to od razu mówię, że jest to bez sensu. Każdemu spada liczba fpsów w trakcie rozgrywki.

 

Btw. Jaki zasilacz?

Opublikowano

Avg pc tuneup załatwi ci wszystko, 14 dni za darmo :) sam korzystam i jestem zadowolony.

Z powodu licznych hejtów w moją stronę, nie będę korzystał więcej z tego konta (prawdopodobnie z forum też). Haters gonna hate...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...