Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Open'er Festival Czy Coke Music Festival


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no więc dylemat...

Gdzie jechać.

Ojciec mówi że są plusy i minusy :D

minusy open'era:

-nie ma gdzie spać xD(do zalatwienia)

-Jeżeli bedzie padać a my bedziemy pod namiotem to bedzie ciężko

-troche daleko(nawet nie wiem gdzie :D ale sprawdze)

Plusy:

+Podobno zajefajny klimacik

 

Minusy Coke Music Festa(według mnie):

-Kraków ;/ 400 km ale szybko sie jedzie autostradką czyli +/-

Plusy:

+The Prodigy ^^

+Timbaland ^^

+Ojciec ma kolege u ktorego ew. bedziemy spać.

 

Prosze o radę :)

Gdzie jechać.

 

 

@Down

Mi nie przeszkadza spanie pod namiotem ale mam taki glupi ten namiot ze pod nim sie spac nie da...niby wodoodporny a woda sie leje strumieniami.

Opublikowano

Coke music moja kuzynka była chyba ostatnim razem na tym i bardzo sobie chwaliła choć musiała spać pod namiotem uznała to za dodatkowy plus.

Opublikowano

Zdecydowanie Coke Music byłem tam i stanowczo polecam.

I nawet spanko masz tam załatwione xD

".....Niczym feniks z popiołu odrodził się..."

Opublikowano

Zależy od tego co gdzie grają i co ty lubisz :D

Ja bym pojechał na Coke music festival :)

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano

Że, tak się wtrące .... Nie uważacie, że zbyt na duzo pozwalacie sobie w pogaduszkach ? Nie mówie tego do Wojtaska ale ogólnie do wszystkich, za niedługo dojdzie do tego, że będziemy się pytać jakie majtki założyć .... Owszem jest to dział pogaduszki ale nie można tak dosłownie o wszystkim rozmawiać bo za niedługo ten dział będzie służył jako zupełnie oddzielne forum

<a href="http://img27.imageshack.us/my.php?image=1213498071323.gif" target="_blank"><img src="http://img27.imageshack.us/img27/6875/1213498071323.gif" border="0" class="linked-sig-image" /></a>

Opublikowano

Hmm panie to wole oglądać gołe xD Gonzo daj spokój to dobre pytanie według mnie.Takie imprezy nie są codziennie więc wojtasek nie chce zmarnować okazji.

Opublikowano

Oczywiście wiemy jaką muzykę lubisz. Poza tym na takie festiwale się nie jedzie dla szpanu tylko po to żeby słuchać muzyki, pobawić się i właśnie najlepsza zabawa jest pod namiotem. A i nie chce Cie martwi opener już był. ^^.

 

To tyle Pozdrawiam.

Opublikowano

Na open'er to chyba sie piwo leje strumieniam ? dobrze kojarze

Na coke bedzie na pewno wiecej mlodziezy i jak mowisz ze bedzie prodigy i timbaland to bym wolal na coke pojechac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...