Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie moge wyjść z bronsu.


Kamoséin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chlopaki, mam problem bo utknąłem w elo hellu ( brons 5 0 lp ) i nie wiem jak z tego wyjść. Grałem już na bolu, l# nawet na obu na raz i nic. Każda gra lose. Macie jakieś rady?

 

skrin szot z konta 

 

 

 

 

empty

 

Opublikowano

Oglądaj streamy jakis dobrych graczy, od tego naprawde mozna sie wiele nauczyc.

 

Polecasz jakichs dobrych strimerow? ostatnio pimpa oglondalem ale duszo sie nie nauczylem

empty

 

Opublikowano

Radze ci jebnac sie mlotkiem w leb , Koledze pomoglo .

Podobno lekarze powiedzieli ze wyjebal Debilizm z mozgu .

#zlota rada dnia .

 

Jak to nie pomoze to graj DUO , Ewentualnie normale i sie poducz mechaniki .

Graj jednym champem , Tylko jednym . Duzo latwiej wtedy wyjsc z z niskich dywizji .

Ogladaj Poradniki na YT ( Tylko nowe a nie z 4 patchy temu ) .

Ogladaj streamy osob takich jak np. Nevarian , Ktore tlumacza co dlaczego i po co robia .

 

Ja wale, ci ludzie nie ogarniają że to troll  xD.

@antywarn 

"Graj duo" ~ MPCPlayer 2014

No nie widac ze troll , Zwlaszcza ze ramka pod Nickiem "Diamond" :)

Edited_1.png

Opublikowano

 

Serio?

 

 

Zacznij grać więcej normali, poducz się mechaniki postaci i dopiero z odpowiednią wiedzą przystąp do kontynuacji Twoich celów. ;)

 

Ja wale, ci ludzie nie ogarniają że to troll xD.

 

@antywarn 

 

"Graj duo" ~ MPCPlayer 2014

Opublikowano

 

Radze ci jebnac sie mlotkiem w leb , Koledze pomoglo .

Podobno lekarze powiedzieli ze wyjebal Debilizm z mozgu .

#zlota rada dnia .

 

Jak to nie pomoze to graj DUO , Ewentualnie normale i sie poducz mechaniki .

Graj jednym champem , Tylko jednym . Duzo latwiej wtedy wyjsc z z niskich dywizji .

Ogladaj Poradniki na YT ( Tylko nowe a nie z 4 patchy temu ) .

Ogladaj streamy osob takich jak np. Nevarian , Ktore tlumacza co dlaczego i po co robia .

 

 

No nie widac ze troll , Zwlaszcza ze ramka pod Nickiem "Diamond" :)

 

 

kolege poprosilem zeby dal 1 strone run na takom nazwe jak ja chcialem. 

 

ktos jest w bronzie 5 i by sobie chcial duo pograc? 

empty

 

Opublikowano

Ja wale, ci ludzie nie ogarniają że to troll xD.

 

@antywarn 

 

"Graj duo" ~ MPCPlayer 2014

Kto tutaj nie ogarnia, mój przyjacielu? ;)

 

Duo czasami za dużo nie zdziała, jak reszta teamu bawi się w trollowanie. :P Wiem to z doświadczenia. 

Opublikowano

Kto tutaj nie ogarnia, mój przyjacielu? ;)

 

Duo czasami za dużo nie zdziała, jak reszta teamu bawi się w trollowanie. :P Wiem to z doświadczenia.

@Karyvlea

Wyszedlem smurfem z S3 - p3 grajac tylko i wylacznie supportem ( Nie liczac 20-30 gier gdzie mi go zabrano ) w 180 gier .

I to itak slabo , naprawde slabo jak na moja dywizje .

 

Wygrywalem gry 4v5 .

Czy gry na kha 21/3 etc.

Jest powod dla ktorego oni siedza w Silverze , Zastanow sie nad tym .

Wiec nie gadaj mi takich bzdur , Poprostu nie jestes jeszcze na takim poziomie na jakim mysilisz ze jestes .

Duo pomaga i to bardzo .

Edited_1.png

Opublikowano

Graj na free bolu/ vip bolu i L#.

 

Naucz sie grac na normalach. Graj latwe linie takie jak top.

ale ja gram i na tym i na tym naras. mam skrypty do wszystkich lini tylko zawsze pszegrywam ;/

empty

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...