Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mówi Riot?-Październik


Vobek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Championship Riven powróci kiedyś do sklepu. Riot skończył z pomysłem tworzenia limitowanych skinów.

Rektgif_eqenhah.gif

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

pozdro dla ludzi którzy kupowali ją za ciężkie dolary :D

bdb pomysł

Opublikowano

Z ta riven poprostu jebnelem .

Ciesze sie bo skin jest super , sam go kupie na 100% .

 

Ale ci co go kupili po 800$ , hahahah :D

Edited_1.png

Opublikowano

Rito już jakiś czas temu mówiło że chce ograniczyć handel unikalnymi skinami przez różne serwisy, dlatego już żaden skin nie będzie unikalny, wystarczy poczekać ;D

Opublikowano

Riot jak nasi politycy, dużo obiecują, a za przeproszeniem - c***a robią :)

Zmiany pewnie będą wchodzić, aż do patcha 5.5+

Jednak bardzo podobają mi się te inicjatywy, które Riot zamierza wprowadzić. Oby tak dalej i trochę szybciej!

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Skin do riven na pewno kupię, dobrze że takie coś wprowadzą, trzeba już zbierać hajsy na skiny z harrowing 

Opublikowano

Ale te rito jest zjebany specjalnie 300$ na skin i k***a będzie dla cebulaków ?

Why don't presidents fight the war?
Why do they always send the poor?

System of a down - B.Y.O.B "2005"

Pomogłem ? - daj [+]

Opublikowano

Nie jestem posiadaczem skina do riv, nie zamierzam go również kupić, ale to co zamirza zrobić Riot to przesada. Mogliby dac tym wczesniejszym posiadaczom jakieś zmodyfikowany splash czy jakąś inną rekompensatę. Ewidentnie Riot teraz poleciał na kasę..

Diss_Stream.png

Opublikowano

Nie jestem posiadaczem skina do riv, nie zamierzam go również kupić, ale to co zamirza zrobić Riot to przesada. Mogliby dac tym wczesniejszym posiadaczom jakieś zmodyfikowany splash czy jakąś inną rekompensatę. Ewidentnie Riot teraz poleciał na kasę..

 

ziomuś, na jaką kasę ? ograniczą naciągaczy z innych stron sprzedających "ultimate skiny" za dużo pieniędzy - osobiście szczeże wątpię czy ktokolwiek to kupił, jak już to to będą jednostki i RIOT'owi nic do tego że ktoś zapłacił 800$ za skina którego mógł kupić wcześniej u nich, legalnie za normalną kwotę, pozatym takie osoby były często naciągane, to pociągało konsekwencje itd..

 

reasumując moim zdaniem wcześniejszym posiadaczom riven riot coś da w nagrodę ( bo robił tak już wcześniej z zombie brandem i "na pewno nie blitzcrank" ) ale ktoś kto napisze do RIOT'u że wydał 800$ na tą riven dostanie bana z automatu bo nie kupił tej riven od nich. 

 

Moim zdaniem sprawiedliwe rozwiązanie, unikalne mogą być ikony  / avatary / ( jak wprowadzą ) tła profilu 

 

 

zresztą skupiacie się na tej riven i unikatach, a riot powiedział że pracuje nad systemem nagród za kupno rp, moim zdaniem fajniej by było jakby można było za określoną liczbę gier danym championem w rankingach odblokować jakiegoś specjalnego skina do tej postaci ( np wszystkie postacie miały by złotego skina którego mozesz kupic za 10k PZ po wygraniu  / rozegraniu postacia 500 gier rankingowych ) - tak dla przykładu to by było fajne :)

16k7y4p.png

Opublikowano

ziomuś, na jaką kasę ? ograniczą naciągaczy z innych stron sprzedających "ultimate skiny" za dużo pieniędzy - osobiście szczeże wątpię czy ktokolwiek to kupił, jak już to to będą jednostki i RIOT'owi nic do tego że ktoś zapłacił 800$ za skina którego mógł kupić wcześniej u nich, legalnie za normalną kwotę, pozatym takie osoby były często naciągane, to pociągało konsekwencje itd..

 

reasumując moim zdaniem wcześniejszym posiadaczom riven riot coś da w nagrodę ( bo robił tak już wcześniej z zombie brandem i "na pewno nie blitzcrank" ) ale ktoś kto napisze do RIOT'u że wydał 800$ na tą riven dostanie bana z automatu bo nie kupił tej riven od nich. 

 

Moim zdaniem sprawiedliwe rozwiązanie, unikalne mogą być ikony  / avatary / ( jak wprowadzą ) tła profilu 

 

 

zresztą skupiacie się na tej riven i unikatach, a riot powiedział że pracuje nad systemem nagród za kupno rp, moim zdaniem fajniej by było jakby można było za określoną liczbę gier danym championem w rankingach odblokować jakiegoś specjalnego skina do tej postaci ( np wszystkie postacie miały by złotego skina którego mozesz kupic za 10k PZ po wygraniu  / rozegraniu postacia 500 gier rankingowych ) - tak dla przykładu to by było fajne :)

Z tego co mi wiadomo , To przeciez Championship Riven byla dostepna w Sklepie przez krotki okres czasu :)

W ten sposob moi znajomi maja ten skin , Wiec 3/4 posiadaczy straci tylko i wylacznie ... Nic ?

Jedni dostali na mistrzostwach jako "Podarunek" - Ktory byl jednym z najbardziej wyjatkowych przez ostatni rok/lub wiecej .

A inni ... Nic . Tak naprawde RITO zwroci hajs tym co kupili go za RP .

 

A do tych co Kupili za 800$ to ich problem i ryzyko .

Rito tego nie popiera , nie toleruje i nie musi .

Gra jest ICH .

 

Badzmy szczerzy jak na taka gre , Jedyny sposob zarobku jaki maja to marne SKINY .

Nie ma tak naprawde zadnej przewagi pomiedzy graczem ktory pakuje 3k a tym co pakuje 30gr .

Dlatego ta gra jest taka popularna i Wykurwista :)

 

Takze nie placzcie ze leca na kase , Bo z wszystkich MMORPG jakie znalem , Leca na nia NAJMNIEJ .

Placisz za SKIN ktory nie daje ci w grze NIC .

 

Gdzie w np. Innych grach bez Hajsu nie masz szans na dojscie nawet do top 1000.

Edited_1.png

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo , To przeciez Championship Riven byla dostepna w Sklepie przez krotki okres czasu :)

W ten sposob moi znajomi maja ten skin , Wiec 3/4 posiadaczy straci tylko i wylacznie ... Nic ?

Jedni dostali na mistrzostwach jako "Podarunek" - Ktory byl jednym z najbardziej wyjatkowych przez ostatni rok/lub wiecej .

A inni ... Nic . Tak naprawde RITO zwroci hajs tym co kupili go za RP .

 

A do tych co Kupili za 800$ to ich problem i ryzyko .

Rito tego nie popiera , nie toleruje i nie musi .

Gra jest ICH .

 

Badzmy szczerzy jak na taka gre , Jedyny sposob zarobku jaki maja to marne SKINY .

Nie ma tak naprawde zadnej przewagi pomiedzy graczem ktory pakuje 3k a tym co pakuje 30gr .

Dlatego ta gra jest taka popularna i Wykurwista :)

 

Takze nie placzcie ze leca na kase , Bo z wszystkich MMORPG jakie znalem , Leca na nia NAJMNIEJ .

Placisz za SKIN ktory nie daje ci w grze NIC .

 

Gdzie w np. Innych grach bez Hajsu nie masz szans na dojscie nawet do top 1000.

Skin daje duzo! Skill<Skin. Pamietajcie. Jak masz skina czujesz sie tak fajnie, ze grasz 3x lepiej, tym bardziej jak ten skin jest fajny (np. Championship Riven)

 

Jesli tak bedzie, instabuy Riven ale szkoda tego wszystkiego rzeczywiscie.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Czekamy jeszcze na black alistara :3

 

Ogólnie to trochę przesada z tą rivenką ale już widzę minę mojego kolegi jak przy ładowaniu pokaże mu się "championship riven" XDDDD

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...