Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Dell E228WFP - gruby pasek po prawej stronie ekranu.


MineMaster

Pytanie

Opublikowano

Witam. Od pewnego czasu mam problem z monitorem. Po około 2-3 minutach od włączenia systemu pojawia się gruby pasek po prawej tak jak na obrazku: 



36d72aa436b2c4924cb670f9722a786e.jpg

 

Wszystkie sterowniki ( karta graficzna i monitor ) są aktualne, pomaga tylko reset komputera lub wyłączenie i ponowne włączenie monitora, ale pomaga to na 2-3 minuty, potem znowu pojawia się ten pasek.

Moja karta graficzna to Sapphire Radeon HD 7950 925Mhz Edition

System operacyjny: Windows 7 Home Premium 64 bit

Z góry dzięki :)


Przepraszam za utworzenie, ale wielokrotnie miałem błąd 502 i myślałem, że temat się nie stworzył :)


Przepraszam za utworzenie, ale wielokrotnie miałem błąd 502 i myślałem, że temat się nie stworzył :)

eminemi.png

Eminem is my life!

Sygnatura wykonana przez marcin017 MineCraft Premium user - SkinSuper

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak kolega napisał. Wina matrycy. Moim zdaniem już lepiej kupić nowy monitor niż bawić się w naprawę tego. 

"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."


 


22976677062317285689.jpg


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...