Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]League of Legends - ELO-BOOST - SPRAWDŹ JUŻ SAM !


Astern

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dokładnie tak jak piszesz, oszukuje ludzi pierwsi wysyłają mu PLN a on od razu ich mutuje + gra czitach ... jak można grać na czitach

Stary nie mam problemów a co to było likus gra na bolu xeratem

Milunia ! życiem Kubi Producentem
 

Opublikowano

@f55


Kolejka wynosi teraz 2 dni.


 


 


 


 


Wszystkie posty wyżej, są trollami + fałszywe treści, brak dowodów.


GM zostało to udowodnione spodziewajcie się bana chłopcy.


 


Co do eloboosta, moje oferta tylko dotyczy do P5 ;)


i nie ma co tu dyskutować.

Opublikowano

 

@f55

Kolejka wynosi teraz 2 dni.

 

 

 

 

Wszystkie posty wyżej, są trollami + fałszywe treści, brak dowodów.

GM zostało to udowodnione spodziewajcie się bana chłopcy.

 

Co do eloboosta, moje oferta tylko dotyczy do P5 ;)

i nie ma co tu dyskutować.

 

To co piszesz to jedno wielkie kłamstwo jak ktoś tutaj pisze że niby zrobiłeś mu eloboosta to jest twoje multikonto cała sprawa zakończy się w sądzie za oszukanie mnie

Opublikowano

To co piszesz to jedno wielkie kłamstwo jak ktoś tutaj pisze że niby zrobiłeś mu eloboosta to jest twoje multikonto cała sprawa zakończy się w sądzie za oszukanie mnie

 

Mów sobie co chcesz trollu,

nie dodałeś mnie do znajomych nawet, ani nie pisałeś o eloboście na privie zupełnie brak kontaktu + nie płaciłeś mi.

Także oczekuj bana za fałszywe treści.

I przestań spamować w tym temacie ze swoimi przygłupami trollami.

 

@TOPIC.

Kolejka Wynosi 2 DNI.

Opublikowano

Udaje magistra, jest w Platynie V, nie ma żadnego doświadczenia w boostingu i się za to bierze xD Nie dziw się, że cię trollują, beka z ciebie typie.

Opublikowano

ja myślę, że ten temat się wyczerpał i należy go zamknąć, autor to zwykły oszust i naciągacz

 

Trolle nie mają prawa, wypowiadać.

Nikogo nie ignoruje, nikt nie został oszukany.

Dowody są wysłane GM, a ty nie masz trollu tutaj nic do gadania, napiszesz jeszcze raz leci report za spam i pisanie tego samego non stop trollu.

 

@Kolejka wciąż 2DNI.

Opublikowano

Nie kontaktowałeś się ze mną, ani mi nie płaciłeś 

Głosisz fałszywą treść na niekorzyść innych osób, to jest niedopuszczalne.

 

Niedopuszczalne to jest łamanie regulaminu RIOTu, hipokryta zas*any...

Opublikowano

Jednak za przeszłą linią hejtów, ja polecam owego sprzedawce miałem z nim styczność i jest wiarygodny w 100%

Podsumując wiarygodny booster/sprzedawca. :) 

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Jednak za przeszłą linią hejtów, ja polecam owego sprzedawce miałem z nim styczność i jest wiarygodny w 100%

 

Podsumując wiarygodny booster/sprzedawca. :)

Nie pisz ludzią głupot kolego :3

 

Jak on pewnie miał problemy wbić u siebie PLATYNE V i do tego jeszcze używał bola ja nie wiem jak można używać bola ...

Opublikowano

Jednak za przeszłą linią hejtów, ja polecam owego sprzedawce miałem z nim styczność i jest wiarygodny w 100%

Podsumując wiarygodny booster/sprzedawca. :)

 

Jak widać autor postu to jakas spierdolina z bronzu nie warto brać jego słów pod uwage, spodziewaj sie bana za bola.
Opublikowano

Nie pisz ludzią głupot kolego :3

 

Jak on pewnie miał problemy wbić u siebie PLATYNE V i do tego jeszcze używał bola ja nie wiem jak można używać bola ...

 

 

Jak widać autor postu to jakas spierdolina z bronzu nie warto brać jego słów pod uwage, spodziewaj sie bana za bola.

 

2 posty napisane w tym samym czasie, Multi-konto Trolla, + mówi nie prawdę, wczoraj było zgłoszone to do Marselo na ts3, że mówicie nie prawdę ;)

żałosne zachowanie gimbusów.

 

@Temat.

Kolejka Wynosi Wciąż 2 DNI.

Opublikowano

2 posty napisane w tym samym czasie, Multi-konto Trolla, + mówi nie prawdę, wczoraj było zgłoszone to do Marselo na ts3, że mówicie nie prawdę ;)

żałosne zachowanie gimbusów.

 

@Temat.

Kolejka Wynosi Wciąż 2 DNI.

kim ty k***a jesteś, że wiążesz mą unikatową postać z roysem?, ano tak, jebanym randomem.

Opublikowano

Jeżeli likuś nie kupuje to ja tez nie :)

na stos z nim

 

Ty odmówiłeś już nie dziś, powiedziałeś na skype że wolisz sam wbić, więc czemu wprowadzasz ludzi w błąd jak tamte trolle? 

Uważam że robisz spam, a tu macie ss że koleś odmówił i powiedział że woli bronze 5.

926071413661781392747.jpg

 

Także nie rozumiem twojego postu.

 

 

@TopiCC

Kolejka Wynosi 0 Dni.

Wszystkie zamówienia zostały zrealizowane.

Opublikowano

Ty odmówiłeś już nie dziś, powiedziałeś na skype że wolisz sam wbić, więc czemu wprowadzasz ludzi w błąd jak tamte trolle? 

Uważam że robisz spam, a tu macie ss że koleś odmówił i powiedział że woli bronze 5.

926071413661781392747.jpg

 

Także nie rozumiem twojego postu.

 

 

@TopiCC

Kolejka Wynosi 0 Dni.

Wszystkie zamówienia zostały zrealizowane.

powiedz wprost, że zamówień nie ma, a nie wymyślasz jakieś kolejki, cziterze..

Opublikowano

powiedz wprost, że zamówień nie ma, a nie wymyślasz jakieś kolejki, cziterze..

 

Niestety są, danych kupujących ci niestety trollu nie zdradzę.

Robisz spam, wiesz o tym? Ile już warnów trollu dostałeś z 60 %?

Także proponuje ci opanować emocje.

 

@Topicc

Kolejka 0 dni.

Opublikowano

Ty odmówiłeś już nie dziś, powiedziałeś na skype że wolisz sam wbić, więc czemu wprowadzasz ludzi w błąd jak tamte trolle? 

Uważam że robisz spam, a tu macie ss że koleś odmówił i powiedział że woli bronze 5.

926071413661781392747.jpg

 

Także nie rozumiem twojego postu.

 

 

@TopiCC

Kolejka Wynosi 0 Dni.

Wszystkie zamówienia zostały zrealizowane.

'' ty grasz na bolu albo na l# ?

 nie.

boostuje konta. ''

 

oj kłamczuszku kłamczuszku nie ładnie tak kłamać ty nie boostujesz kont bo jesteś ZEREM i grasz na CZITACH jestes nikim zdychaj polska kurwho

Opublikowano

Niestety są, danych kupujących ci niestety trollu nie zdradzę.

Robisz spam, wiesz o tym? Ile już warnów trollu dostałeś z 60 %?

Także proponuje ci opanować emocje.

 

@Topicc

Kolejka 0 dni.

a ty ile banów już dostałeś za czitowanie w lolu?

 

 co do mojego paska, mam 20 jak cie to tak interesuje.

Opublikowano

'' ty grasz na bolu albo na l# ?

 nie.

boostuje konta. ''

 

oj kłamczuszku kłamczuszku nie ładnie tak kłamać ty nie boostujesz kont bo jesteś ZEREM i grasz na CZITACH jestes nikim zdychaj polska kurwho

 

 

a ty ile banów już dostałeś za czitowanie w lolu?

 

 co do mojego paska, mam 20 jak cie to tak interesuje.

 

Wasze zdanie mnie nie interesuje, trollami jesteście i nimi zostaniecie ;)

Inni są zadowoleni, a wy wymyślacie pierdoły ;)

LikeRoys zobaczcie jaki z niego troll ;) Oskarża niewinną osobę a sam leci na Bolu ;)

Linki można przejrzeć co wstawia ;) 

 

Hhdkz.jpg

 

 

A tutaj link jak użytkownik @likeroys leci na bolu ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/1292272-like-gra-na-bolu/ 

Więcej nie muszę mówić, jaki to zakłamany chłopaczek i jego chłoptaś na posyłki książę ;)

 

@topic

Kolejka 0 Dni.

Opublikowano

@Astern

Teraz dojebałeś. Toż to wiadome, że Likuś gra na BoLu.

A teraz powody, dla których nie warto kupować boostingu od @Astern'a:

1. Gra na BoLu/L# - udzielanie się w tematach dotyczących cheatowania + wiarygodne screenshoty

2. Brak screenshotów swoich osiągnięć, etc.

3. No-name

4. Platyna V = poziom max. golda

5. Nieumiejętność używania języka polskiego, kaleczenie ortografii, gramatyki i stylistyki:

 

Nazwa rzeczy: League of Legends - ELO BOOST

Metoda kontaktu: pw lub skype

Opis rzeczy: Boost kont z league of legends

*Bezpieczeństwo 100%

*Pełna anonimowość 

*Uczciwość

*Pełna Komunikacja z Kupującym

Forma Płatności Przelew Bankowy, PaySafeCard, SKRILL.com:

Cennik:

BRONZE V - BRONZE I --> 15 zł za dywizje

BRONZE I - SILVER V --> 20 zł

SILVER V - SILVER I --> 25 zł za dywizje

SILVER I - GOLD V --> 30 zł

GOLD V - GOLD I --> 35 zł za dywizje

GOLD I - PLATINUM V --> 40 zł

 

Uwaga! Gracze którzy mają słabe MRR, poniżej normalnej Cena będzie wzrastać o 50%.

~~ Kolejka Wynosi 0 Dni ~~

- 'ELO BOOST' nie powinno być pisane wielkimi literami, bo nie jest to akronim.

- 'pw lub skype' - PW jest to akronim, więc powinien być wielkimi literami. Skype to nazwa własna, w tym wypadku powinno się pisać ten wyraz wielką literą.

- 'league of legends' - To także jest nazwa własna, więc każdy wyraz zaczynamy wielką literą.

- 'Pełna Komunikacja z Kupującym' - wyrazy: komunikacja oraz kupującym nie są nazwami własnymi.

- 'dywizje' - w bierniku ten wyraz przyjmuje formę 'dywizję', z 'ę' na końcu.

- 'Gracze którzy' - przed wyrazem 'który' oraz jego odmianami stawiamy przecinek.

- 'MRR, poniżej normalnej Cena' - wyraz 'słabe' jest niepotrzebny, gdyż w dalszej części zdania istnieje bardziej opisowy przymiotnik. Nie MRR, a MMR. Nie 'poniżej normalnej', a 'poniżej normalnego' (MMR - Ratio - współczynnik - rodzaj męski). Dodatkowo przecinek należy przenieść przed wyraz 'cena', który powinien być pisany małą literą.

- 'Kolejka Wynosi 0 Dni' - wyrazy: wynosi oraz dni nie są nazwami własnymi.

 

Polecam materiały:

http://www.zasady-pisowni.dyktanda.net/pisownia-wielka-litera.php

http://sjp.pwn.pl/zasady/Wielka-litera-piszemy;629375.html

http://www.poradniajezykowa.us.edu.pl/zasady.php

 

Po douczeniu się proszę napisać do mnie w celu uzyskania obszernego zestawu dyktand.

 

Z poważaniem,

Mistake010.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

@Astern

Teraz dojebałeś. Toż to wiadome, że Likuś gra na BoLu.

A teraz powody, dla których nie warto kupować boostingu od @Astern'a:

1. Gra na BoLu/L# - udzielanie się w tematach dotyczących cheatowania + wiarygodne screenshoty

2. Brak screenshotów swoich osiągnięć, etc.

3. No-name

4. Platyna V = poziom max. golda

5. Nieumiejętność używania języka polskiego, kaleczenie ortografii, gramatyki i stylistyki:

 

- 'ELO BOOST' nie powinno być pisane wielkimi literami, bo nie jest to akronim.

- 'pw lub skype' - PW jest to akronim, więc powinien być wielkimi literami. Skype to nazwa własna, w tym wypadku powinno się pisać ten wyraz wielką literą.

- 'league of legends' - To także jest nazwa własna, więc każdy wyraz zaczynamy wielką literą.

- 'Pełna Komunikacja z Kupującym' - wyrazy: komunikacja oraz kupującym nie są nazwami własnymi.

- 'dywizje' - w bierniku ten wyraz przyjmuje formę 'dywizję', z 'ę' na końcu.

- 'Gracze którzy' - przed wyrazem 'który' oraz jego odmianami stawiamy przecinek.

- 'MRR, poniżej normalnej Cena' - wyraz 'słabe' jest niepotrzebny, gdyż w dalszej części zdania istnieje bardziej opisowy przymiotnik. Nie MRR, a MMR. Nie 'poniżej normalnej', a 'poniżej normalnego' (MMR - Ratio - współczynnik - rodzaj męski). Dodatkowo przecinek należy przenieść przed wyraz 'cena', który powinien być pisany małą literą.

- 'Kolejka Wynosi 0 Dni' - wyrazy: wynosi oraz dni nie są nazwami własnymi.

 

Polecam materiały:

http://www.zasady-pisowni.dyktanda.net/pisownia-wielka-litera.php

http://sjp.pwn.pl/zasady/Wielka-litera-piszemy;629375.html

http://www.poradniajezykowa.us.edu.pl/zasady.php

 

Po douczeniu się proszę napisać do mnie w celu uzyskania obszernego zestawu dyktand.

 

Z poważaniem,

Mistake010.

 

Dziękuję za cudowny, wykład ;)

Jestem szczęśliwy, że użytkownik który też spamuje w dziale bol będzie mnie pouczał ;)

Dzięki powodzenia jutro w szkole na plastyce ;)

 

@Topicc

Kolejka 0 dni.

Opublikowano

Dziękuję za cudowny, wykład ;)

Jestem szczęśliwy, że użytkownik który też spamuje w dziale bol będzie mnie pouczał ;)

Dzięki powodzenia jutro w szkole na plastyce ;)

 

@Topicc

Kolejka 0 dni.

Błędy zaznaczone na czerwono, popraw je sam ;)

Nie napisałem ani jednego postu w dziale BoLa od ponad tygodnia.

Gram na L#, i co Ci do tego? Nie boostuję kont, jak Ty, mam całkowicie wyjebane na tę grę i gram jak chcę.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...