Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o skrpy wciskający LPM i F5


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mógłby mi ktoś zrobić skrypt,który wciskał by cały czas lewy przycisk myszy i klawisz F5 ? Potrzebuje go do gry Warrock.Dam kilka LIKE

Samemu ciężko?

Tutaj masz funkcje, które Ci w zupełności wystarczą:

Send

Sleep

Opublikowano

Po prostu to jest banalnie proste, więc większości użytkowników nie chce się pisać takiego (za przeproszeniem) gówna.

 

While 1
Send("{F5}")
Sleep(100)
MouseClick("left")
Sleep(100)
WEnd

Proszę. Czysty skrypt, bez żadnych dodatków, jak chcesz to dorób hotkeye czy co tam chcesz.
Nie prosimy o gotowce, nawiasem mówiąc.

Cytat

That is not dead which can eternal lie. And with strange aeons even death may die.

 

Opublikowano

Po prostu to jest banalnie proste, więc większości użytkowników nie chce się pisać takiego (za przeproszeniem) gówna.

 

 

While 1
Send("{F5}")
Sleep(100)
MouseClick("left")
Sleep(100)
WEnd

Proszę. Czysty skrypt, bez żadnych dodatków, jak chcesz to dorób hotkeye czy co tam chcesz.

Nie prosimy o gotowce, nawiasem mówiąc.

Dzięki wieczorem dam Ci 5 like,jutro 5 like,pojutrze 5 like i myśle,że codziennie Ci bede dawał bo i tak nić wiecej nie potrzebuje to bede Ci lajkował ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeszcze mu napiszcie wyjście z funkcji bo nigdy mu to nie przestanie klikać. xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...