Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dreikon - Zostaniesz Połączony z Serwerem


Michciok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam mały problem z zalogowaniem sie na dreikona, kiedy probuje sie zalogowac(Zostaniesz Polaczony z Serwerem) dalej nie chce isc,obydwie latki pobrane,patrzylem posta na tym forum w tej sprawie ale tam wiecej sie kluca niz chca cos powiedziec.Patrzylem rowniez na forum dreikona ale tam nie ma tego na ten temat,chcialem rowniez napisac ten problem na ich forum ale link aktywacyjny do konta przychodzi mi juz 4 dzien.Kontaktowalem sie z supportem Dreikona ale juz 3 dzien czekam na odpowiedz...Zna ktos moze rozwiazanie tego problemu?.Z góry dziekuje.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

O ile wina nie leży po stronie twojego PC, np. wolnego łącza internetowego.

Nic nie zdziałasz, poza tym czy warto grać na serwerze który nie stara się o graczy?

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

O ile wina nie leży po stronie twojego PC, np. wolnego łącza internetowego.

Nic nie zdziałasz, poza tym czy warto grać na serwerze który nie stara się o graczy?

Dziwne, gdyby się nie starali to nie załatwiliby reklamy, że z dnia na dzień zyskali jakieś 1.2k graczy, nie sądzisz?

 

Fakt, jeśli chodzi o ''cofkę'' to nieźle polecieli w chu*.. a to, że oddają czy coś, to zwykła ściema. Oddali, ale tylko nagrywającym na YT. 

 

PS: Do autora tematu, nie doczekasz się odpowiedzi na support, pozdrawiam. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Możliwe, że to była wina tych przerw w działaniu serwera.

Dalej masz taki problem czy już sobie poradziłeś?

Opublikowano

Niestety po Reworku dreikona muszą zainwestować w lepszą maszynę za dużo graczy to jest powód : ( .

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...